Trwa ładowanie...
d1s1v2l

Rodzice Andrzeja Dudy: młodzi mają przesyt ideologii "róbta co chceta"

Człowiek powinien być stale gotowy do służby publicznej - mówi w obszernym wywiadzie dla "Naszego Dziennika" Jan Duda, ojciec prezydenta-elekta. Liczy na to, że synowi uda się odbudować autorytet klasy politycznej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jan Duda
Jan Duda (AGH)
d1s1v2l

- Trzeba budować etos polityka, bo to są ludzie, którzy zarządzają naszą przyszłością - podkreśla Jan Duda. Gazeta rozmawia z nim i matką prezydenta - elekta Janiną Milewską-Duda o tradycjach patriotycznych i wartościach jakie wyznaje ich Rodzina, o młodości i kształtowaniu charakteru syna.

- Wśród młodych ludzi jest wzrost zainteresowania wartościami - cieszy się Jan Duda. - Widocznie mają przesyt ideologią "róbta co chceta", libertynizmem. Trzeba pilnować wartości, opierajmy się na wierze, szukajmy fundamentów, które są sprawdzone - zachęca rozmówca "NDz".

- Dramatem wśród młodych jest brak pracy. To się musi zmienić. Pogląd, że gospodarkę da się oprzeć na usługach, to złudzenie. Maszynką do robienia pieniędzy są fabryki i wytwórczość. Mamy szansę uzyskać wysoki poziom rozwoju, i są na to pieniądze - ocenia Jan Duda.

d1s1v2l

Zobacz również: Kontrowersyjny apel Dudy do rządu

d1s1v2l

Podziel się opinią

Share
d1s1v2l
d1s1v2l
Więcej tematów