Trwa ładowanie...
d1umwdr
d1umwdr
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rocznica katastrofy smoleńskiej w ukraińskiej telewizji

Niedzielne uroczystości poświęcone pierwszej rocznicy katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem będą transmitowane na żywo przez program pierwszy ukraińskiej telewizji państwowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1umwdr

Na transmisję wydzielono 120 minut. Potrwa ona od godz. 11.00 do 13.00 (godz. 10.00-12.00 czasu polskiego).

- Ukraińcy głęboko przeżyli tę tragedię i współczują Polakom w związku z tragiczną śmiercią tylu ważnych osób, w tym pary prezydenckiej, Marii i Lecha Kaczyńskich - tłumaczyła decyzję o transmisji uroczystości rocznicowych Natalia Rybałka, wicedyrektor biura współpracy międzynarodowej programu pierwszego ukraińskiej telewizji.

Ukraińscy widzowie zobaczą w niedzielę transmisję z uroczystości na Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie - poinformował PAP Rusłan Tkaczenko, dyrektor produkcji pierwszego programu ukraińskiej TV.

d1umwdr

Podziel się opinią

Share

d1umwdr

d1umwdr
Więcej tematów