Trwa ładowanie...
dlnj4dt

Ricky Martin przyjedzie do Polski

Ricky Martin (AFP)
Ricky Martin - gwiazdor muzyki pop - przyjedzie do Polski 16 lipca na zaproszenie Telewizji Polskiej. Artysta weźmie udział w telewizyjnym minirecitalu.

Share
dlnj4dt

Podczas występu Martin wykona utwory: "Loaded" - najnowszy singiel, którego premiera odbyła się 29 maja tego roku, przebój "Nobody Wants To Be Lonely" i piosenkę "Livin' La Vida Loca" z płyty "Ricky Martin". Emisję telewizyjną występu gwiazdora zaplanowano na 22 lipca.

Wizyta piosenkarza jest związana z promocją wydanej w listopadzie ubiegłego roku płyty "Sound Loaded", która dotychczas sprzedała się na całym świecie w ilości prawie 5 mln egzemplarzy.

Ricky Martin jako chłopiec występował w reklamówkach telewizyjnych. W wieku 12 lat został przyjęty do zespołu taneczno-wokalnego Menudo i występował z nim na kilku kontynentach. Grał w serialach - m.in. w "General Hospital". Pojawił się również na Broadway'u - w musicalu "Nędznicy".

Zyskał sławę dzięki piosence "(Un, Dos, Tres) Maria". Utwór "La Copa De La Vida" w jego wykonaniu stał się hymnem Mistrzostw Świata w piłce nożnej we Francji w roku 1998.

Jego płyta "Ricky Martin" z 1995 roku przyczyniła się do eksplozji rytmów latynoskich w muzyce pop. Album ten sprzedał się w 15 mln egzemplarzy, uzyskując w samych Stanach Zjednoczonych status siedmiokrotnej platyny. (kar)

dlnj4dt

Podziel się opinią

Share
dlnj4dt
dlnj4dt
Więcej tematów