Trwa ładowanie...
tvp

Reżyserka z TVP zarzuciła Makłowiczowi kłamstwo. Kucharz stanowczo temu zaprzecza

Ewa Świecińska, reżyserka z redakcji TVP, zarzuciła Robertowi Makłowiczowi kłamstwo. Jej zdaniem popularny kucharz wiedział, jak wygląda scenariusz spotu, a podczas kręcenia go obrażał dziennikarzy i szefową "Wiadomości". Makłowicz od razu odpowiedział - "To czysta nieprawda".

Share
Reżyserka z TVP zarzuciła Makłowiczowi kłamstwo. Kucharz stanowczo temu zaprzecza
Źródło: East News
drirfzc

Robert Makłowicz napisał na Facebooku, że Telewizja Polska zerwała z nim umowę. Jeden z najpopularniejszych krytyków kulinarnych w Polsce rozstał się z mediami publicznymi po niemal 20 latach. Przyczyną zerwania współpracy była najprawdopodobniej jego prośba o zdjęcie z anteny TVP spotu wizerunkowego, w którym telewizja dopuściła się manipulacji na jego temat.

Głos w tej sprawie zabrała reżyserka odpowiedzialna m.in. za takie produkcje telewizyjne jak "Pucz". "Nie podobało mu się, że występuje z innymi kolegami. Obrażał na planie D. Holecką i K. Ziemca. Atakował szefową Wiadomości - M. Paczulską. Naśmiewał się też z wypadku p. Premier" - twierdzi Ewa Świecińska. Według jej relacji Makłowicz stwierdził też, że tylko "TVP chce kupować jego program".

Relację Świecińskiej szybko podchwycił na Twitterze Krzysztof Ziemiec i administratorzy profilu Wiadomości.

Jednak jak podaje portal wirtualnemedia.pl Makłowicz stanowczo zaprzecza temu, co powiedziała reżyserka z TVP. "Nie dostałem scenariusza, nikt mi go nie pokazał, niczego nie podpisałem - stwierdził. Ponadto Ewa Świecińska kazała mu jeszcze raz powiedzieć przed kamerą kwestię: „Smakuje wyłącznie słodko i doskonale”.

drirfzc

Podziel się opinią

Share
drirfzc
drirfzc
Więcej tematów