Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
29-06-2016 12:33

Renata Przemyk Trio w Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej!

5 oraz 6 lipca na scenie Teatru Atelier im Agnieszki Osieckiej wystąpi Renata Przemyk Trio. To kameralny projekt, w którego skład oprócz wokalistki wchodzą świetni instrumentaliści. Artyści sięgają po znane utwory, odzierając je jednak z pierwotnych aranżacji. W repertuarze znajdują się również piosenki z najnowszej płyty „RZEŹBA DNIA”.

Share
Renata Przemyk Trio w Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej!Źródło: Teatr Atelier, fot: A. Powierża
d33m465

Z czystej akustycznej formy promieniuje nowa energia i wzruszenie. Dają się słyszeć subtelności, które wcześniej były jedynie dopełnieniem a teraz mile zaskakują jako walor główny. Koncert, choć bardziej nastrojowy od tych, które znamy z dużych sal czy plenerów, jest pełen zaskakujących zwrotów, energii, wirtuozerskich rozwiązań aranżacyjnych. Dzięki wysmakowanej oprawie aranżacyjnej wyjątkowo czytelny jest głos artystki oraz przekaz wszystkich piosenek, które nabierają przez to zupełnie nowej wartości dla odbiorcy.

Renata Przemyk to artystka, która od lat konsekwentnie podąża własną drogą. Nie poddając się zewnętrznym wpływom, łączy doskonałe kompozycje z nieszablonowymi pomysłami na aranżacje utworów. Jej twórczość można określić jako niebanalną, melodyjną, ale zarazem błyskotliwie zaaranżowaną. Piosenki w wykonaniu Renaty Przemyk angażują słuchacza nie tylko pod względem muzycznym, ale także zmuszają do skupienia się na przekazie niesionym przez słowa, nacechowane rzadko spotykanym na polskiej scenie muzycznej poetyckim urokiem.

Koncert Renaty Przemyk Trio to obowiązkowy punkt w lipcowym kalendarzu każdego melomana. Zapraszamy serdecznie! Rezerwacja biletów pod adresem mailowym fundacjateatruatelier@gmail.com

d33m465

Koncerty:
5 lipca 2016, 19.30
6 lipca 2016, 19.30
Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej
al Mamuszki 2
81-718 Sopot

Występują:
Renata Przemyk - wokal
Piotr Wojtanowski – bas, gitara akustyczna, wokal
Grzegorz Palka – gitara akustyczna

d33m465
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33m465
Więcej tematów