Trwa ładowanie...
d3b8k9r

Rekonstrukcja rządu zdominowała okładki tygodników. O czym jeszcze przeczytamy w poniedziałek?

Kulisy dymisji ministrów z rządu Mateusza Morawieckiego, serial "Korona Królów" oraz afera w polskiej lidze siatkówki. O tym przeczytamy w poniedziałkowych wydaniach tygodników.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polskie tygodniki wciąż żyją rekonstrukcją rządu
Polskie tygodniki wciąż żyją rekonstrukcją rządu (Wirtualnemedia.pl)
d3b8k9r

W nowym numerze "Newsweeka" przeczytamy o kulisach powstania kontrowersyjnego serialu "Korona Królów", który emituje TVP. Tygodnik zapowiada, że są one "ciekawsze niż sam serial". W gazecie przeczytamy także wywiad z Ann Applebaum i Radosławem Sikorskim.

Tygodnik "Sieci" na okładce zapowiada rozmowę z amerykańskim analitykiem George Freemanem, który przeanalizował sytuację polityczną i gospodarczą naszego kraju. Ponadto w gazecie ukaże się materiał na temat rekonstrukcji rządu oraz wywiad z Prezesem TVP Jackiem Kurskim.

   Tygodnik Sieci

"Wprost" przeanalizuje dla swoich czytelników przyczyny i konsekwencje rekonstrukcji rządu, a także przyszłe kierunki polityki nowego gabinetu Mateusza Morawieckiego. Tygodnik poruszy również kwestię afery związanej z polską ligą siatkówki.

O zmianach w Radzie Ministrów przeczytamy także w "Do Rzeczy". Tygodnik spróbuje odpowiedzieć na pytanie "dlaczego zwolniono Antoniego Macierewicza?". W gazecie także rozmowa na temat serialu "Korona Królów" z Iloną Łepkowską.

d3b8k9r

Podziel się opinią

Share

d3b8k9r

d3b8k9r
Więcej tematów