Trwa ładowanie...
d2hethy
łódź

Radny rozpijał i molestował?

Przed sądem w Sieradzu rozpoczął się proces 49-letniego Włodzimierza P., radnego powiatu sieradzkiego, oskarżonego o molestowanie seksualne i rozpijanie trzech małoletnich dziewczyn. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Share
d2hethy

Ze względu na dobro pokrzywdzonych sąd zdecydował, że proces toczyć się będzie z wyłączeniem jawności. Doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez radnego złożył w grudniu ubiegłego roku ojciec 14-letniej dziewczyny.

Prokuratura przedstawiła Włodzimierzowi P. zarzuty usiłowania doprowadzenia przemocą małoletniej dziewczyny do poddania się czynności seksualnej oraz nakłaniania jej do picia alkoholu.

W trakcie śledztwa ustalono też, że rok wcześniej samorządowiec dopuścił się podobnych przestępstw wobec dwóch innych małoletnich, które miały wówczas 15 i 16 lat. Do zdarzeń miało dochodzić m.in. w budynku starostwa oraz w samochodzie podejrzanego. Według prokuratury, mężczyzna częstował małoletnie dziewczyny wódką i usiłował je przemocą doprowadzić do poddania się czynnościom seksualnym.

Włodzimierz P. w trakcie śledztwa nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Przed sądem odpowiada z wolnej stopy.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2hethy

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hethy
d2hethy
Więcej tematów