Trwa ładowanie...
dwjhw0p
Publicyści w #dzieńdobryPolsko o tym, co może zrobić opozycja 11 stycznia

Publicyści w #dzieńdobryPolsko o tym, co może zrobić opozycja 11 stycznia

Jeśli opozycja 11 stycznia będzie blokować Salę Plenarną, marszałek Sejmu zwoła posiedzenie w Sali Kolumnowej - tak publicyści Kamila Baranowska i Łukasz Pawłowski dyskutowali w programie Wirtualnej Polski #dzieńdobryPolsko o tym, co się wydarzy w najbliższym czasie na Wiejskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dwjhw0p

- Żadna ze stron nie ma ochoty się cofnąć o krok i nie widać chęci kompromisu, który pozwoliłby wszystkim wyjść z twarzą - oceniła w #dzieńdobryPolsko Kamila Baranowska.

- Jeśli opozycja 11 stycznia będzie blokować Salę Plenarną, marszałek Sejmu zwoła posiedzenie w Sali Kolumnowej. Podejrzewam tylko, że będzie większa dbałość o szczegóły, aby odebrać opozycji argumenty pod tytułem: nie ma kworum, nie widać, kto głosował - powiedziała publicystka.

dwjhw0p

Zdaniem Łukasza Pawłowskiego, opozycja w najbliższych dniach powinna sformułować kilka postulatów: dlaczego jest w Sejmie, co chce osiągnąć, jakie są jej warunki rozmów i z kim chce rozmawiać.

Jeśli tego nie zrobi, "przez dłuższy czas będziemy mieli taką prowizorkę jak teraz". - Opozycja może wygrać ten spór pod warunkiem, że będzie komunikować obywatelom, co robi i dlaczego tam jest - stwierdził gość programu #dzieńdobryPolsko.

oprac.: Marek Grabski

dwjhw0p

Podziel się opinią

Share

dwjhw0p

dwjhw0p
Więcej tematów