Trwa ładowanie...
did83xv

Przypiął psa do drzewa i tak zostawił. "Jak tak można?!"

"Znaleźliśmy małego psa, przypiętego za obrożę do drzewa i pozostawionego w lesie przy naszej posesji na niechybną i koszmarną śmierć" – napisał na Facebooku Rafał, którego post udostępniło już ponad 40 tys. osób. Cel jest jeden: odnaleźć właściciela lub właścicieli czworonoga.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ten szczeniak został porzucony w lesie
Ten szczeniak został porzucony w lesie (Facebook.com, Fot: Rafał Maciejewski)
did83xv

Piszczał i skowyczał, aż usłyszał go Rafał Maciejewski, autor poruszającego wpisu na Facebooku. Uratował szczeniaka, teraz próbuje dowiedzieć się kto stoi za jego cierpieniem. Dołączone do postu fotografie przedstawiają wystraszone, niewinne zwierzę.

"Poszukujemy osób które może widziały tego pieska i pomogą wskazać osobę która jest odpowiedzialna za ten czyn. Mamy nadzieję, że sprawa może być wyjaśniona i skończy się ukaraniem zwyrodnialca" – czytamy. Internauci udostępnili tę prośbę 42 tys. razy. Zostawiają też komentarze.

"Serce mi się kraje przez takich bezuczuciowych ludzi…", "Sk…el ten, co to zrobił... Biedny psiak", "Dobrze ze go znaleźliście i nic mu nie jest, a te kanalie mam nadzieję, że spotka surowa kara", "Jak tam można?!", "Nie da się na to patrzeć" – komentujący nie mają wątpliwości, kim jest osoba, która porzuciła szczeniaka. Poszukiwania trwają.

did83xv

Zobacz także: Jak pomagać cierpiącym zwierzętom?

did83xv

Podziel się opinią

Share

did83xv

did83xv
Więcej tematów