Trwa ładowanie...
d4cfez4

Przerażające odkrycie lekarzy. Wyjęli 150 metalowych elementów z brzucha więźniarki

Lekarze jednego ze szpitali w rosyjskim mieście Ułan Ude wyciągnęli z żołądka 74-letniej kobiety ponad 150 metalowych elementów. Pacjentka trafiła do placówki z miejscowego zakładu karnego, gdzie skarżyła się na bóle brzucha.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lekarze jednego ze szpitali w rosyjskim mieście Ułan Ude wyciągnęli z żołądka 74-letniej kobiety ponad 150 metalowych elementów.
Lekarze jednego ze szpitali w rosyjskim mieście Ułan Ude wyciągnęli z żołądka 74-letniej kobiety ponad 150 metalowych elementów. (GAUZ Republican Clinical Hospital)
d4cfez4

Do niecodziennego znaleziska doszło w regionie Buriacji na południowym wschodzie kraju. Lekarze z tamtejszego szpitala poddali pacjentkę zabiegowi gastroskopii. Pierwsze wyniki wskazywały, że z jej układem pokarmowym jest wszystko w porządku. Jednak, gdy doszli do sprawdzania żołądka, wówczas ich oczom ukazało się prawdziwe... złomowisko.

   GAUZ Republican Clinical Hospital
(GAUZ Republican Clinical Hospital)

Na dnie żołądka 74-latki zalegały dziesiątki ostrych, metalowych elementów. Na pierwszy rzut oka lekarze rozpoznali liczne gwoździe i śruby, które wystawały we wszystkich kierunkach napierając na ściany żołądka - czytamy na stronie internetowej rosyjskiego szpitala.

   GAUZ Republican Clinical Hospital
(GAUZ Republican Clinical Hospital)

W trakcie operacji chirurdzy nie wierzyli własnym oczom. W organizmie pacjentki znajdowało się bowiem ponad 150 różnej wielkości metalowych elementów, wśród których można rozpoznać m.in. duże i ostre gwoździe, małe gwoździki, grube śruby i nakrętki.

   GAUZ Republican Clinical Hospital
(GAUZ Republican Clinical Hospital)

Po operacji kobieta trafiła na oddział intensywnej terapii, gdzie będzie dochodzić do zdrowia. Nie wiadomo, dlaczego zjadała metalowe przedmioty.

d4cfez4

Podziel się opinią

Share
d4cfez4
d4cfez4