Trwa ładowanie...
Deutsche Welle

Przedsiębiorca polskiego pochodzenia poćwiartowany w Niemczech

Niemcami wstrząsnęła zbrodnia z pogranicza kanibalizmu. Komisarz policji z Drezna zabił i poćwiartował 59-letniego mężczyznę, na jego własne, wyraźne życzenia. Ofiara to przedsiębiorca, z pochodzenia Polak - informuje serwis Deutsche Welle.
Share
Przedsiębiorca polskiego pochodzenia poćwiartowany w Niemczech
Źródło: WP.PL, Fot: Łukasz Szełemej
d2pi0l5

Deutsche Welle relacjonuje, że niemieckie media informują o nowych szczegółach zbrodni, jaka miała miejsce 4 listopada tego roku w Gimmlitztal w Rudawach (Ost-Erzgebirge), niedaleko czeskiej granicy. 55-letni Detlef G., pracujący jako grafolog w dreźnieńskiej policji zabił i poćwiartował mężczyznę, na jego własne, wyraźne życzenie.

W piwnicy swego domku letniskowego, który był także pensjonatem dla gości, zabił ofiarę dźgnięciem noża w szyję, po czym przez prawie pięć godzin ćwiartował zwłoki. Zakopał je potem w ogródku swego domu na głębokości 80 cm i utwardził w tych miejscach ziemię. Saksońska policja wciąż jeszcze bada miejsce zbrodni i ogródek, gdzie już w czterech miejscach odkryto szczątki ciała.

Sprawca zbrodni Detlef G. został aresztowany za zabójstwo powodowane zaspokojeniem popędu seksualnego. Przyznał się do czynu i wskazał policji miejsce, gdzie dokonał zbrodni i zakopał zwłoki. Prywatnie żył on w partnerskim związku z innym mężczyzną.

59-letni Wojciech S. z Hanoweru prowadził firmę pośrednictwa pracy dla kierowców tirów, angażował się politycznie na szczeblu komunalnym.

Źródło: dw.de

d2pi0l5

Podziel się opinią

Share
d2pi0l5
d2pi0l5
Więcej tematów