Trwa ładowanie...
d1taxf8

Przebudowa kanalizacji na Wisłostradzie - zmieniła się organizacja ruchu

Dziś w południe zmieniła się organizacja ruchu na jezdni Wisłostrady przed skrzyżowaniem z ul. Grodzką. Po prawej stronie jezdni rozpoczęła się przebudowa kanalizacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przebudowa kanalizacji na Wisłostradzie - zmieniła się organizacja ruchu
(WawaLove.pl)
d1taxf8

Zwężona zostanie zachodnia jezdnia ul. Wybrzeże Gdańskie na wysokości Ogrodu Zamku Królewskiego. Pomiędzy ul. P.A. Steinkellera (wyjazd z parkingu przed ogrodem) a przystankiem autobusowym przy ul. Grodzkiej wyłączone z ruchu zostaną dwa prawe pasy, ale wybudowany został dodatkowy tymczasowy pas w pasie dzielącym jezdnie. Dzięki temu jadący w kierunku Wilanowa będą mieli do dyspozycji trzy pasy ruchu. Utrzymana zostanie możliwość skrętu w prawo z ul. Wybrzeże Gdańskie w ul. Grodzką (pas do skrętu będzie jednak krótszy). Utrudnienia związane są z przebudową kanalizacji w ramach modernizacji bulwarów nad Wisłą i potrwają ok. dwóch tygodni.

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym. Tam też można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS oraz newsletter o utrudnieniach w ruchu w Warszawie. Natomiast szczegółowe informacje na temat zmian w komunikacji miejskiej znajdują się na stronie ZTM.

Przeczytaj też: Wyremontowali basen w Pałacu Kultury i Nauki. Na zajęcia trzeba jeszcze poczekać

d1taxf8

Podziel się opinią

Share
d1taxf8
d1taxf8