Trwa ładowanie...
d177l6a

Prostytutka szantażowała posła PiS? "Kobieta zatrzymana"

Grzegorz Raczak zgłosił prokuraturze, że był szantażowany przez kobietę, która miała świadczyć mu usługi seksualne. Według niepotwierdzonych informacji została ona zatrzymana w środę w Warszawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grzegorz Raczak zgłosił prokuraturze, że był szantażowany przez prostytutkę
Grzegorz Raczak zgłosił prokuraturze, że był szantażowany przez prostytutkę (East News, Fot: Piotr Hukało/Dziennik Bałtycki (Polska Press))
d177l6a

Prostytutka, o której Grzegorz Raczak wspominał organom ścigania, została zatrzymana w Warszawie przez trójmiejską policję - donosi tvn24.pl. "Zatrzymali ją funkcjonariusze pionu kryminalnego i natychmiast przewieźli ją do prokuratury w Gdańsku" - czytamy na portalu.

Policja odmówiła oficjalnego potwierdzenia tej informacji. Prokuratura nie ujawnia szczegółów śledztwa. Potwierdza za to, że prowadzi postępowanie w sprawie "zmuszania do określonego zachowania".

Grzegorz Raczak szantażowany przez prostytutkę? "Kobieta zatrzymana"

Grzegorz Raczak to poseł PiS, kardiolog i nauczyciel akademicki. W Sejmie zasiada od czerwca 2016 roku - w miejsce Andrzeja Jaworskiego, powołanego do zarządu PZU.

d177l6a

Zobacz też: Burza wokół Mariana Banasia. Poseł PiS: jest przyzwoity, nie popełnił przestępstwa

Poseł PiS zgłosił prokuraturze, że był szantażowany przez kobietę, która miała świadczyć mu usługi seksualne. Raczak przekonywał, że kobieta żądała od niego kilkudziesięciu tysięcy złotych. W przypadku nieotrzymania pieniędzy miała mu grozić ujawnieniem kompromitujących zdjęć.

Grzegorz Raczak kieruje Klinicznym Centrum Kardiologii w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. W obecnych wyborach kandyduje do Sejmu z listy PiS w okręgu w Gdańsku.

Czytaj też: Gdańsk. Poseł PiS Grzegorz Raczak skarży się na prostytutkę
Była kochanka posła PiS prosi o pieniądze na prawnika. Zamierza walczyć "o dobre imię"

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

d177l6a

d177l6a
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów