Trwa ładowanie...

Prognoza pogody na dziś (wtorek 16 lipca). Chłodnej aury ciąg dalszy. Temperatura nie przekroczy dziś 20. kreski

Prognoza pogody na wtorek 16 lipca nie jest zbyt optymistyczna. W całym kraju temperatura utrzyma się poniżej 20 stopni. Słonecznie będzie głównie nad morzem. W pozostałej części kraju może dawać się we znaki zachmurzenie.

Share
Prognoza pogody na dziś (wtorek 16 lipca). Chłodnej aury ciąg dalszy. Temperatura nie przekroczy dziś 20. kreski
Źródło: iStock.com
d46wn4w

Prognoza pogody na dziś – wtorek 26 lipca Warszawa

Wtorek w Warszawie będzie chłodny i pochmurny. O godzinie 6 rano termometry odnotują 14 st. C, a temperatura odczuwalna osiągnie nie więcej niż 13 st. C. Po południu ociepli się tylko o kilka stopni. O godzinie 14 słupki rtęci zatrzymają się na 19 st. C, a odczuwalne będzie 18 st. C. Rano prędkość wiatru wyniesie maksymalnie 11 km/h. Po południu zawieje o wiele mocniej. Do godziny 16 podmuchy będą osiągały 23 km/h. We wtorek można spodziewać się rozpogodzeń. Słońce wyjrzy zza chmur w godzinach 17-19. Później mogą pojawić się przelotne opady deszczu.

Prognoza pogody na dziś – wtorek 16 lipca Kraków

Wtorek w Krakowie rozpocznie się chłodno, ale słonecznie. O godzinie 6 rano słupki rtęci zatrzymają się na 13 st. C, a odczuwalne będzie 12 st. C. Niestety około godziny 8 rano na niebie pojawi się umiarkowane zachmurzenie, które nie opuści Krakowa do końca dnia. Popołudnie nie przyniesie znaczącej poprawy aury. Zachmurzeniu będzie towarzyszyć niska temperatura. O godzinie 14 termometry odnotują 20 st. C. Podobną wartość przyjmie temperatura odczuwalna. Wiatr w Krakowie nie powinien dawać się dzisiaj we znaki. Jego prędkość przez większość dnia nie przekroczy 20 km/h. Jedynie w godzinach 17-19 będą to 23 km/h.

Prognoza pogody na dziś – wtorek 16 lipca Wrocław

Po ciepłym i słonecznym poniedziałku, wtorek będzie chłodniejszy i pochmurny. We Wrocławiu przez cały dzień utrzyma się umiarkowane zachmurzenie, a temperatura nie osiągnie 20. kreski. O godzinie 6 rano termometry odnotują 14 st. C. Podobną wartość przyjmie temperatura odczuwalna. Po południu nie będzie znacznie cieplej. O godzinie 14 słupki rtęci zatrzymają się na 17 st. C, a odczuwalne będzie 16 st. C. Najcieplej powinno być około godziny 18. Termometry odnotują wtedy 19 st. C. Tyle samo wyniesie temperatura odczuwalna. Wiatr może się dać we znaki jedynie w godzinach 11-16, kiedy to jego prędkość osiągnie 20 km/h. W pozostałej części dnia będzie to maksymalnie 16 km/h.

d46wn4w

Prognoza pogody na dziś – wtorek 16 lipca Gdańsk

Wtorek przywita mieszkańców Gdańska niewielkimi opadami deszczu i niską temperaturą. Około godziny 6 rano termometry odnotują 13 st. C, a temperatura odczuwalna osiągnie maksymalnie 12 st. C. Opady ustąpią tuż przed południem, a miejsce chmur zajmie słoneczna aura. Niestety poprawa pogody nie przyniesie wyższych temperatur. Najcieplej będzie dziś około godziny 15. Słupki rtęci zatrzymają się wtedy na 18. kresce, a temperatura odczuwalna osiągnie 17 st. C. Około godziny 17 niebo ponownie zasłonią chmury, z których może spaść przelotny deszcz. Taka aura utrzyma się do wieczora. Spacerowicze nie powinni obawiać się dziś wiatru. Przez większość dnia jego prędkość nie przekroczy 20 km/h.

Prognoza pogody na dziś – wtorek 16 lipca Kołobrzeg

Pogoda w Kołobrzegu nie zachęci dla plażowania. We wtorek lepszym pomysłem będą spacery. Niewielki deszcz może pojawić się wcześnie rano, później na moment się zachmurzy. Od godziny 11 prognozowana jest słoneczna aura. Rano oprócz zachmurzenia i opadów deszczu we znaki będzie dawała się niska temperatura. O godzinie 6 rano termometry pokażą 14 st. C. Niewiele cieplej będzie po południu. O godzinie 14 słupki rtęci wzrosną do 18 st. C. Podobną wartość przyjmie temperatura odczuwalna. Biegaczom i osobom wypoczywającym poza domem nie powinien dokuczać wiatr. Jego prędkość wyniesie dziś maksymalnie 10-13 km/h.

d46wn4w

Podziel się opinią

Share
d46wn4w
d46wn4w
Więcej tematów