Trwa ładowanie...

Prognoza pogody na dziś – środa 29 maja. Sprawdź prognozę pogody dla największych miast w Polsce

Prognoza pogody na dziś (środa 29 maja) dla kilku największych miast w Polsce. Sprawdzamy, jakiej pogody mogą spodziewać się mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Gdańska.

Share
Prognoza pogody na dziś – środa 29 maja. Sprawdź prognozę pogody dla największych miast w Polsce
Źródło: Fotolia
d4e7rx8

Prognoza pogody na dziś – Warszawa

Warszawiacy muszą uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na lepszą pogodę. W środę termometry pokażą tylko 11-13 st. C, a temperatura odczuwalna będzie się wahać w przedziale 6-10 st. C. W środę warto pamiętać o parasolach. Przelotne opady deszczu mogą występować do godziny 16. Do spacerowania nie zachęci dziś niska temperatura oraz silny wiatr. W ciągu dnia jego prędkość może sięgać nawet 30 km/h.

Prognoza pogody na dziś – Kraków

Zimno i deszczowo będzie dziś również w Krakowie. W ciągu dnia termometry pokażą jedynie 10-13 st. C. Temperatura odczuwalna będzie wynosiła 9-10 st. C. W godzinach 5-7 będą pojawiały się zamglenia. W Krakowie może przydać się parasol. Przelotne opady deszczu mogą pojawiać się przez cały dzień. Po południu we znaki będzie dawać się wiatr. Jego prędkość osiągnie wtedy 20 km/h.

Prognoza pogody na dziś – Wrocław

Na poprawę aury muszą poczekać również mieszkańcy Wrocławia. Środa będzie kolejnym chłodnym i deszczowym dniem. Termometry w stolicy Dolnego Śląska pokażą jedynie 10-15 st. C, a temperatura odczuwalna wyniesie 9-13 st. C. Mieszkańcom nie powinien dokuczać wiatr. Jego prędkość nie przekroczy dziś 15 km/h. Do spacerów na pewno nie zachęcą przelotne opady deszczu pojawiające się zarówno rano, jak i po południu.

d4e7rx8

Prognoza pogody na dziś – Gdańsk

W Gdańsku pogoda przyniesie dziś niewielkie zmiany. Środa będzie nieco cieplejsza niż wtorek. Termometry pokażą od 10 st. C rano, do maksymalnie 15 st. C po południu. Temperatura odczuwalna będzie przyjmować podobne wartości. Rano wyniesie ok. 8 st. C, a po południu wzrośnie do 15 st. C. Do godziny 7 rano w Gdańsku mogą występować przelotne opady deszczu. Prędkość wiatru wyniesie maksymalnie 15 km/h.

d4e7rx8

Podziel się opinią

Share
d4e7rx8
d4e7rx8
Więcej tematów