Trwa ładowanie...
d2xblhc

Prognoza pogody na dziś – środa 15 maja. Sprawdź prognozę pogody dla największych miast w Polsce

Prognoza pogody na dziś (środa 15 maja) dla kilku największych miast w Polsce. Sprawdzamy, jakiej pogody mogą spodziewać się mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Gdańska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prognoza pogody dla Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Gdańska.
Prognoza pogody dla Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Gdańska. (Fotolia)
d2xblhc

Prognoza pogody – Warszawa

Środa przyniesie zdecydowaną poprawę pogody w Warszawie. Od dziś będzie o wiele cieplej. Temperatura już rano będzie zdecydowanie bardziej przyjazna niż w ostatnich dniach. O godzinie 8 rano na termometrach będzie można zobaczyć 10 st. C, a temperatura odczuwalna wyniesie 5 st. C. Po południu słupki rtęci wzrosną do 15-17 st. C, a temperatura odczuwalna osiągnie 15 st. C. Do wychodzenia z domu nie zachęci silny wiatr. Jego prędkość osiągnie dziś nawet 30 km/h. Aurę mogą pogorszyć również przelotne opady deszczu.

Prognoza pogody – Kraków

W Krakowie na poprawę pogody trzeba będzie poczekać do czwartku. W środę termometry przez większość dnia będą pokazywały 11-12 st. C. Temperatura odczuwalna przez cały dzień będzie wynosiła 9-11 st. C. Pogoda przyniesie również całodniowe opady deszczu. Opady ustaną dopiero około godziny 20. W środę nie należy obawiać się wiatru. Jego prędkość będzie wynosiła 11-18 km/h.

d2xblhc

Prognoza pogody – Wrocław

Pochmurnie, zimno i deszczowo. Tymi słowami można opisać dzisiejszą prognozę pogody dla Wrocławia. Termometry pokażą dziś jedynie 7-12 st. C, a temperatura odczuwalna wyniesie od -1 st. C (rano), do maksymalnie 7 st. C (po południu). Uczucie zimna może potęgować wiatr. Jego prędkość osiągnie dziś 15-18 km/h. Na poprawę aury z pewnością nie wpłynie padający deszcz. Opadów należy spodziewać się przez cały dzień.

Prognoza pogody – Gdańsk

Pogoda w Gdańsku będzie dziś bardzo stabilna. Termometry pokażą w ciągu dnia 7-8 st. C. Dopiero wieczorem ociepli się do 10-11 st. C. Niska będzie również temperatura odczuwalna. Rano wyniesie ona -1 st. C, a po południu wzrośnie do 5 st. C. Zimno będzie również za sprawą silnego wiatru. Przez cały dzień jego prędkość będzie przekraczała 35 km/h. Synoptycy przewidują również całkowite zachmurzenie. W Gdańsku nie powinno dzisiaj padać.

d2xblhc

Podziel się opinią

Share

d2xblhc

d2xblhc
Więcej tematów