Trwa ładowanie...
d3fb3sn
d3fb3sn

Prognoza pogody na 13 i 14 kwietnia

Jak informuje IMGW, nad Europą dominować będą niże z frontami atmosferycznymi. Polska będzie w obszarze obniżonego ciśnienia, na północy zaznaczy się wpływ płytkiego niżu z ośrodkiem w rejonie Suwałk, w polarno-morskiej masie powietrza. Północna część kraju pozostanie w strefie frontu okluzji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3fb3sn

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 993 hPa i będzie spadać.

W środę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Rano lokalne mgły, ograniczające widzialność do 300 m. Okresami przelotne opady deszczu, lokalnie możliwe burze, w których w Karpatach może spaść do 15 mm deszczu. Temperatura maksymalna na przeważającym obszarze od 16 do 20 st., tylko na północy chłodniej, od 9 do 13 st. Wiatr słaby, zmienny, tylko podczas burz okresami dość silny i porywisty.

W nocy ze środy na czwartek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i okresami opady deszczu. We wschodniej połowie kraju lokalne mgły ograniczające widzialność do 300 m. Temperatura minimalna od 5 do 9 st. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków z kierunków północnych.

d3fb3sn

W czwartek zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu. Możliwe lokalne burze, zwłaszcza w Karpatach, gdzie może spaść do 35 mm deszczu. Temperatura maksymalna od 10, 12 st. na północy i zachodzie kraju do 19 st. lokalnie na południowym wschodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, w czasie burz porywisty, z kierunków północnych.

W Warszawie w środę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna 16 st. Wiatr słaby, zmienny. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Możliwe przelotne opady deszczu. Miejscami mgły ograniczające widzialność do 300 m. Temperatura minimalna 8 st. Wiatr słaby, północny. W czwartek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna 14 st. Wiatr słaby i umiarkowany, północny.

d3fb3sn

Podziel się opinią

Share
d3fb3sn
d3fb3sn
Więcej tematów