Trwa ładowanie...
d4hmdrd
Informacja prasowa

Profesjonalne miejsce na zdrowotnej i urodowej mapie Warszawy. Poznaj klinikę DERMEA

Poszukujesz kliniki medycyny estetycznej i dermatologii, która oferuje kompleksowe podejście medyczne i estetyczne, a przy tym skuteczność i pełne bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów? Poznaj bliżej warszawską klinikę DERMEA.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Właścicielka kliniki DERMEA - dr Ivana Stanković
Właścicielka kliniki DERMEA - dr Ivana Stanković (DERMEA)
d4hmdrd

Klinika DERMEA to profesjonalne miejsce na zdrowotnej i urodowej mapie Warszawy, oferujące najbardziej zaawansowane zabiegi z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej. Modelowanie i powiększanie ust, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, toksyna botulinowa, wyszczuplanie sylwetki, leczenie łysienia czy laseroterapia, to tylko wybrane, najpopularniejsze zabiegi – pełna oferta znajduje się pod adresem www.dermea.pl. W klinice pracuje wyłącznie wysoko wykwalifikowany personel, co pozwala zastosować wobec każdego pacjenta profesjonalne podejście medyczne. Są to nie tylko dermatolodzy i lekarze medycyny estetycznej, lecz także dermatochirurdzy, specjaliści histopatologii, chorób zakaźnych i przenoszonych drogą płciową, jak również kosmetolog i pielęgniarki. Specjalistyczne lekarskie doświadczenie stanowi gwarancję skuteczności i bezpieczeństwa każdego wykonywanego zabiegu czy terapii. Łączenie najnowszych osiągnięć światowej dermatologii i technologicznych innowacji, zapewnia obsługę na najwyższym poziomie i zachwycające efekty.

Właścicielką kliniki DERMEA jest dr Ivana Stanković – lekarz medycyny, specjalista dermatolog-wenerolog. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD). Od 2000 roku specjalizuje się w laseroterapii, dermatologii zabiegowej i medycynie estetycznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje na prestiżowych konferencjach i kursach, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Ciągle szuka nowych rozwiązań terapeutycznych, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby swoich pacjentów. Ceniona przede wszystkim za profesjonalizm i precyzję, a także ogromne wyczucie estetyczne, stała się medialnym ekspertem w dziedzinie dermatologii i pielęgnacji.

DERMEA Dermatologia i Medycyna Estetyczna
Noakowskiego 16/lok. 31, Warszawa
www.dermea.pl

d4hmdrd

Podziel się opinią

Share

d4hmdrd

d4hmdrd
Więcej tematów