Trwa ładowanie...

Próbował popełnić samobójstwo - dla nich to jest śmieszne

Serwis brytyjskiego dziennika "The Daily Telegraph" zamieścił informację o tym, że prokurator płk Mikołaj Przybył postrzelił się po konferencji prasowej. Notkę zamieścił w dziale ze śmiesznymi informacjami.

Próbował popełnić samobójstwo - dla nich to jest śmieszneŹródło: telegraph.co.uk
d403n66

Na stronie telegraph.co.uk w dziale "Weird News" pojawiła się informacja o próbie samobójczej płk. Przybyła. Umieszczono w niej prezentowane w polskich stacjach telewizyjnych nagranie, w którym widać, jak prokurator wyprasza z pokoju dziennikarzy, a następnie słychać strzał. Filmowi towarzyszy krótki opis wydarzeń.

Dział "Weird News", w którym znalazła się wiadomość, określany jest jako poświęcony "śmiesznym i dziwnym newsom". "Od niezwykłych do śmiesznych i po prostu dziwacznych, dajemy wam próbkę dziwnych wiadomości z całego świata, wraz z rysunkami, blogami i grami... bo wiadomości nie muszą być poważne" - czytamy w opisie działu.

Wiadomość o próbie samobójczej płk. Przybyła znalazła się obok takich wiadomości jak to, że można kupić włoski renesansowy pałac, zwyciężczyni loterii będzie pracować w dwóch miejscach oraz że mężczyzna wysłał byłym teściom zdjęcie swojej półnagiej byłej żony z kochanką. W tym samym dziale znalazł się też m.in. wybór najgorszych pamiątek z wakacji.

d403n66
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d403n66
Więcej tematów