ycipk-4gf8p1
ycipk-4gf8p1
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Prezydent wraca do pracy

Prezydent Lech Kaczyński wrócił w środę
wieczorem z Juraty do Warszawy - poinformował sekretarz stanu w
Kancelarii Prezydenta Maciej Łopiński. Dodał, że od czwartku
prezydent wraca do pracy, choć jego kalendarz nie będzie tak
wypełniony, jak zwykle.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-4gf8p1

Na Wybrzeżu prezydent przebywał od kilku dni. Lekarz zalecił mu odpoczynek w związku z zaburzeniami czynnościowymi przewodu pokarmowego.

W środę wieczorem Kancelaria Prezydenta nie informowała o stanie zdrowia Lecha Kaczyńskiego.

Kłopoty ze zdrowiem Lecha Kaczyńskiego wystąpiły w miniony weekend. Z tego powodu, w minioną niedzielę, prezydent odwołał swój udział w szczycie przywódców państw Trójkąta Weimarskiego (Polska, Francja i Niemcy). Spotkanie to, planowane na poniedziałek, zostało przełożone i prawdopodobnie odbędzie się jesienią.

ycipk-4gf8p1

Według kalendarza oficjalnych spotkań prezydenta, o których informuje jego Kancelaria, w piątek Lech Kaczyński ma spotkać się z byłym prezydentem Francji Valerym Giscardem d'Estaing.

Polub WP Wiadomości
ycipk-4gf8p1
ycipk-4gf8p1