WP
WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Prezydent wraca do pracy

Prezydent Lech Kaczyński wrócił w środę
wieczorem z Juraty do Warszawy - poinformował sekretarz stanu w
Kancelarii Prezydenta Maciej Łopiński. Dodał, że od czwartku
prezydent wraca do pracy, choć jego kalendarz nie będzie tak
wypełniony, jak zwykle.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Na Wybrzeżu prezydent przebywał od kilku dni. Lekarz zalecił mu odpoczynek w związku z zaburzeniami czynnościowymi przewodu pokarmowego.

W środę wieczorem Kancelaria Prezydenta nie informowała o stanie zdrowia Lecha Kaczyńskiego.

Kłopoty ze zdrowiem Lecha Kaczyńskiego wystąpiły w miniony weekend. Z tego powodu, w minioną niedzielę, prezydent odwołał swój udział w szczycie przywódców państw Trójkąta Weimarskiego (Polska, Francja i Niemcy). Spotkanie to, planowane na poniedziałek, zostało przełożone i prawdopodobnie odbędzie się jesienią.

WP

Według kalendarza oficjalnych spotkań prezydenta, o których informuje jego Kancelaria, w piątek Lech Kaczyński ma spotkać się z byłym prezydentem Francji Valerym Giscardem d'Estaing.

Polub WP Wiadomości
WP
WP