Trwa ładowanie...
drv518f
drv518f
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
zamach

Prezydent odznaczył funkcjonariusza BOR, który zginął

Prezydent Lech Kaczyński weźmie udział w pogrzebie funkcjonariusza BOR Bartosza Orzechowskiego,
który zginął w środowym zamachu w Bagdadzie - poinformował wicedyrektor Biura Prasowego Kancelarii Prezydenta
Marcin Rosołowski. Pogrzeb odbędzie się w Zamościu. Prezydent mianował pośmiertnie Orzechowskiego na stopień podporucznika Biura Ochrony Rządu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
drv518f

Galeria

[

]( http://wiadomosci.wp.pl/atak-na-polski-konwoj-w-iraku-6038708853687425g )
Atak na polski konwój w Iraku

Za wykazane męstwo i poświęcenie podczas pełnienia obowiązków służbowych w Republice Iraku prezydent przyznał też zmarłemu funkcjonariuszowi pośmiertnie Krzyż Komandorski Orderu Krzyża Wojskowego.

Bartosz Orzechowski pełnił służbę w Biurze Ochrony Rządu od marca 2003 r. W maju br. skierowany został do wykonywania zadań związanych z ochroną Ambasady RP w Republice Iraku. 3 października 2007 r. zginął tragicznie w zamachu terrorystycznym, pełniąc służbę na posterunku.

drv518f

Podziel się opinią

Share

drv518f

drv518f
Więcej tematów