Trwa ładowanie...
d2v3bxq

Prezes PiS i narzeczony Marty Kaczyńskiej mogli lepiej się poznać. Rodzina wspólnie spędziła święta

Zdjęcia mówią same za siebie. Rodzina Kaczyńskich święta spędzała we wspólnym gronie. Pojawiły się w niej nowe osoby, a wkrótce dołączy kolejna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Kaczyński wspólnie z bratanicą poświęcili koszyczek (Newspix)
d2v3bxq

Jarosław Kaczyński w święta miał u siebie niemałą liczbę gości. Jak widać na zdjęciach, siedem osób w Wielkanoc odwiedziło prezesa PiS. Mowa o jego bratanicy Marcie Kaczyńskiej, jej dwóch córkach, jej narzeczonym Piotrze Z. i jego trojgu dzieciach z pierwszego małżeństwa.

Jak donosi "Fakt", wszyscy uczestniczyli też we mszy świętej i udali się na cmentarz.

Choć prezes PiS i narzeczony Marty Kaczyńskiej spotkali się już wcześniej - podczas świąt Bożego Narodzenia - teraz mieli okazję się lepiej poznać.

Zobacz także: Marek Jurek: Macierewicz potrafi jeszcze mocniej robić to, co Kaczyński

Duże zmiany w życiu Marty Kaczyńskiej

Informacja o ciąży Marty Kaczyńskiej przyciągnęła uwagę wielu mediów i Polaków. Nie ustają spekulacje dotyczące m.in. płci dziecka. Mówiło się też o bliźniętach. Gdy Kaczyńska pojawiła się na uroczystym przyznaniu nagrody im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, wzbudziła ogromne zainteresowanie fotoreporterów. Wszyscy starali się wypatrzyć zaokrąglony brzuch.

- Ma termin porodu na połowę sierpnia. Bardzo chciałaby mieć syna, o czym mówiła w wywiadach, ale USG wskazuje na dziewczynkę - powiedziała w rozmowie z Pudelkiem znajoma Kaczyńskiej.
W końcu głos zabrała sama Kaczyńska. "Bliźnięta, córka, ślub jednostronny, zaskoczenie, ukrywanie brzuszka ... W tym informacyjnym chaosie jedno jest pewne: jesteśmy bardzo szczęśliwi i dziękujemy tym wszystkim, którzy nam gratulują i cieszą się razem z nami" - napisała na Facebooku.

d2v3bxq

Przypomnijmy, że Kaczyńska jest mamą 15-letniej Ewy i 11-letniej Martyny. Obie córki pochodzą ze związku z Marcinem Dubienieckim. Pierwszym mężem Kaczyńskiej był natomiast Piotr Smuniewski.

Źródło: "Fakt"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2v3bxq

Podziel się opinią

Share

d2v3bxq

d2v3bxq
Więcej tematów