Trwa ładowanie...
d2a4850
d2a4850

Poznaj wiosenne trendy w modzie. Trwa Posnania Future Trends

Jessica Mercedes, Paulina Galicka oraz artyści z Pracowni HEHO opowiedzą w najbliższy weekend o najnowszych trendach w modzie. Przez cały marzec klienci Posnanii mogą zapoznać się z najnowszymi trendami w obszarze fashion, food i form w ramach Posnania Future Trends.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2a4850

W tym roku wiosna jest wyjątkowo zielona. Uznany za kolor roku – Greenery, będzie obecny na każdym kroku. Z tej okazji w Posnanii powstanie ogród wertykalny, pełen kwiatowych instalacji, które wprowadzą klientów w wiosenny klimat. – Posnania Future Trends to szereg spotkań, warsztatów i wydarzeń, które przybliżą nam najnowsze trendy – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii. – Tym co je łączy będzie spojrzenie w przyszłość, a dotyczyć będą mody, jedzenia i designu – dodaje. W najbliższy weekend Posnania zamieni się w stolicę fashion, w której będzie można poznać najnowsze wiosenne trendy.

W duchu fashion

W trakcie tematycznego weekendu będzie można skorzystać z wielu atrakcji. W piątek, od godziny 18 Paulina Galicka – stylistka Posnanii, poprowadzi warsztaty na temat stylizacji ubioru, w ramach których będzie działać modowe SOS. W sobotę, w godzinach 12-18, w Posnanii będzie można spotkać Jessicę Mercedes, jedną z najbardziej opiniotwórczych blogerek modowych, która opowie o najnowszych trendach oraz poprowadzi autorskie warsztaty. W niedzielę artyści z Pracowni HEHO zaproszą do wspólnej zabawy, w trakcie której będzie można stworzyć swój własny, unikatowy t-shirt.

Więcej informacji o Posnania Future Trends można znaleźć na stronie www.posnania.eu.

d2a4850

Podziel się opinią

Share

d2a4850

d2a4850
Więcej tematów