Trwa ładowanie...
d34s41p
Pożar pod mostem Łazienkowskim w Warszawie. "Pali się konstrukcja"
x-news/TVN 24

Pożar pod mostem Łazienkowskim w Warszawie. "Pali się konstrukcja"

Groźny pożar w Warszawie. Pali się konstrukcja mostu Łazienkowskiego. Trasa Łazienkowska została zamknięta. Utrudnienia też na Wale Miedzeszyńskim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d34s41p

- Akcja straży jest bardzo trudna. Pożar rozwija się w niedostępnym miejscu. Prawdopodobnie strażacy będą musieli działać od strony wody, z łodzi strażackich. Trasa Łazienkowska zamknięta w obu kierunkach - relacjonuje TVN24.

- Na miejscu są policjanci, którzy kierują ruchem - poinformowała Iwona Jurkiewicz z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

d34s41p

Jak informuje PAP, przed godz. 19. pożar miał długość około 60 metrów i powierzchnię 500 metrów kwadratowych. Na miejsce przyjechało osiem jednostek gaśniczych, trzy podnośniki i trzy łodzie.

Strażacy starają się ograniczyć dalszy rozwój pożaru, który rozprzestrzenia się na stronę praską oraz w stronę Wisły. Paweł Frątczak zaznaczył, że to bardzo trudny rodzaj pożaru ze względu na problem z dotarciem do jego źródła.

Zarząd Transport Miejskiego informuje, że zamknięty jest Wał Miedzeszyński na odcinku od mostu Poniatowskiego do mostu Łazienkowskiego.

Wstępnie strażacy ocenili, że ogień najpierw pojawił się pod mostem, na "składowisku desek". Na miejsce cały czas docierają kolejne wozy straży.

d34s41p

- Mamy prawdopodobnie pożar podestu, kładki technicznej, która jest pod mostem. Gdy straż zakończy swoją pracę, zobaczymy, jakie są zniszczenia - powiedział serwisowi tvnwarszawa.pl Bartosz Milczarczyk, rzecznik ratusza.

ZTM podał, że autobusy 141, 143, 151, 182, 188, 502, 514, 520, 523, 525 kierowane są na objazdy ulicami: Al. Stanów Zjednoczonych - Wał Miedzeszyński - Most Poniatowskiego - Wioślarska - Solec - Al. Armii Ludowej ... i dalej do własnych tras.

d34s41p

Podziel się opinią

Share

d34s41p

d34s41p
Więcej tematów