Trwa ładowanie...
d38otuw

Pożar domu w Rosji. Uciekli z mieszkania, spłonęła trójka dzieci

Tragedia na Uralu. Spłonął dom, w którym mieszkała para z czwórką dzieci. Nie udało się uratować wszystkich pociech. Z budynku uciekła najstarsza dziewczynka, reszta spłonęła żywcem. Rodzice trafili do szpitala.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Strażacy znaleźli ciała dzieci w zgliszczach domu
Strażacy znaleźli ciała dzieci w zgliszczach domu (123RF.COM, Fot: n)
d38otuw

Jak podają lokalne media, przyczyną pożaru był najprawdopodobniej niedopałek papierosa. Gdy w domu pojawił się ogień, w mieszkaniu znajdowała się szóstka lokatorów: dwoje dorosłych oraz czworo dzieci.

Pożar zauważyła najstarsza dziewczynka. To właśnie ona wybiegła z budynku jako pierwsza. Tuż za nią dom opuścili jej rodzice. Pozostałe dzieci, 3-letnia dziewczynka oraz 4-letni chłopczyk, schowali się w pokojach. Oprócz nich w mieszkaniu znajdował się noworodek, który spał w łóżeczku.

Na miejsce przyjechali strażacy, którzy znaleźli w zgliszczach domu trzy spalone ciała. Do szpitala trafili rodzice i najstarsza córka. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

d38otuw

Zobacz także: "Dajcie im więcej broni, przestaną strzelać"

Jak wynika z ustaleń policji, rodzina znajdowała się pod opieką rosyjskiego MOPS-u. Para miała problemy z alkoholem, a dzieci wychowywały się w trudnych warunkach.

Źródło: RadioZET.pl/RIA Novosti/DG

d38otuw

Podziel się opinią

Share

d38otuw

d38otuw
Więcej tematów