Trwa ładowanie...
d15ggft

Poważny wypadek w Warszawie. Zderzenie dwóch osobówek i tira

Dwa samochody osobowe i ciężarówka zderzyły się ok. godz. 7 rano na skrzyżowaniu Łopuszańskiej i Orzechowej w warszawskich Włochach. Trzy osoby zostały ranne. Jedna jest w stanie ciężkim. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej, trzy karetki pogotowia i policja - informuje reporter WP.PL Jan Stanisławski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poważny wypadek w Warszawie. Zderzenie dwóch osobówek i tira
(WP.PL, Fot: Marcin Gadomski)
d15ggft

Jak relacjonuje reporter Wirtualnej Polski, na miejscu działania prowadziły straż pożarna oraz policja. Jednym z samochodów, biorących udział w wypadku było czarne BMW. Drugi, totalnie skasowany, to fiat siena. Wzdłuż ul. Łopuszańskiej maszerowały tłumy ludzi, którzy powysiadali z autobusów. Policja powoli puszcza ruch samochodów, ale korek jest gigantyczny - informuje nasz reporter.

Do wypadku doszło, gdy ciężarówka, jadąca ulicą Łopuszańską w kierunku al. Jerozolimskich skręcała w Orzechową. Wtedy zderzyła się z dwoma samochodami osobowymi, jadącymi Łopuszańską w kierunku Mokotowa.

d15ggft

Cztery osoby trafiły do szpitala. Jedna w stanie ciężkim.

Utrudnienia w ruchu były bardzo duże. Niemal całkowicie zablokowany był ruch ul. Łopuszańską w kierunku Mokotowa. Kierowcy stali też w gigantycznym korku w Alejach Jerozolimskich od strony centrum.

Jak poinformowała podkom. Iwona Jurkiewicz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, około godziny 9:40 przywrócono normalny ruch na Łopuszańskiej.

d15ggft

Podziel się opinią

Share

d15ggft

d15ggft
Więcej tematów