Trwa ładowanie...
d2o38z4

Potrącił kobietę na przejściu dla pieszych i uciekł. Policja prosi o pomoc

Policjanci szukają świadków potrącenia kobiety, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Witosa i Kanta w Olsztynie. Kierowca srebrnego vana odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanej. Do wypadku doszło 7 października, tuż przed godziną 22. Nie wiadomo, w jakim stanie jest poszkodowana. Z nagrania wynika, że wstała o własnych siłach, a pomocy udzielił jej kierowca auta, który wcześniej ustąpił jej pierwszeństwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Moment potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych w Olsztynie.
Moment potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych w Olsztynie. (YouTube)
d2o38z4

Na nagraniu z kamer monitoringu widać, jak kierowca jadący środkowym pasem ignoruje inny, zwalniający przed przejściem dla pieszych samochód. Po chwili van uderza w 65-letnią kobietę i odjeżdża, nie udzielając jej pierwszej pomocy. W chwili zdarzenia sygnalizacja świetlna działała w trybie alarmowym nadając pulsacyjnie sygnał żółty obligujący do zachowania szczególnej ostrożności.

Policja prosi o pomoc bezpośrednich świadków zdarzenia i każdego, kto może mieć informacje o sprawcy wypadku pod numerem telefonu: 89 522 38 95, 601 457 510 lub 997 i 112. Można również zgłosić się osobiście w Referacie ds. Wykroczeń KMP w Olsztynie przy ul. Pstrowskiego 3 lub przesłać informacje mailem na adres: prasowy@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

d2o38z4

Podziel się opinią

Share
d2o38z4
d2o38z4
Więcej tematów