Trwa ładowanie...

Potrącił ciągnikiem swojego 9-letniego syna

Policjanci z Ropczyc wyjaśniają okoliczności wypadku, w którym ucierpiał 9-letni chłopiec. We wtorek po południu, podczas prac polowych został potrącony przez ciągnik, którym kierował jego ojciec. Chłopiec ma złamaną nogę. Policja przypomina, że korzystając z pomocy dzieci podczas prac polowych, powierzajmy im zadania, które nie narażają ich na niebezpieczeństwo.

Potrącił ciągnikiem swojego 9-letniego synaŹródło: Jupiterimages
d3am2bo
d3am2bo

Dyżurny KPP w Ropczycach przyjął zgłoszenie o wypadku, do jakiego doszło w jednej z miejscowości gminy Iwierzyce. Niespełna 9-letni chłopiec ze złamaną nogę przebywa w szpitalu. Jak wstępnie ustalono, towarzyszył swojemu ojcu podczas prac polowych. Prawdopodobnie wskutek nieostrożności rodzica chłopiec został potrącony przez ciągnik.

Rozpoczął się okres prac polowych, stąd apel Policji, by rodzice i opiekunowie zwracali szczególną uwagę na dzieci, które uczestniczą w pracach gospodarskich. Pamiętajmy, by zawsze zachowywać szczególną ostrożność i pilnować, by najmłodsi nie zbliżały się do urządzeń w ruchu oraz będących pod napięciem. Dopilnujmy, też by dzieci nie znajdowały się same w pobliżu pozostawionych bez nadzoru zwierząt gospodarskich.

d3am2bo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3am2bo
Więcej tematów