Trwa ładowanie...
d28hvlq

Poseł PiS uwiódł i porzucił samotną kobietę. "Z żoną jestem tylko dla dziecka"

Stanisław Pięta uchodzi za jednego z najbardziej konserwatywnych posłów PiS. Jak się okazało, moralizatorska postawa polityka jest jedynie fasadą, za którą kryje się jego prawdziwe oblicze. Według doniesień "Faktu", Pięta uwiódł i wykorzystał samotną kobietę, zdradzając swoją żonę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stanisław Pięta wykorzystał i porzucił współpracownicę
Stanisław Pięta wykorzystał i porzucił współpracownicę (PAP, Fot: Leszek Szymański)
d28hvlq

Poseł poznał ją podczas obchodów rocznicy katastrofy smoleńskiej w 2017 r. Miał mamić kobietę wpływami w spółkach Skarbu Państwa i zaoferował jej pracę w swoim biurze poselskim. Kiedy Pięta zapragnął przenieść znajomość również na prywatny grunt, jego współpracownica miała pewne obiekcje, ale ostatecznie uległa.

- Powtarzał mi, że z żoną jest tylko dla dziecka, że nic ich nie łączy, że od dawna planuje się z nią rozstać, bo ona nie chciała mieć więcej dzieci, a on chce - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Pięta miał zacząć przekonywać kobietę, że "ma idealną budowę do rodzenia dzieci" i może urodzić ich nawet szóstkę. Jak twierdzi, poseł wysłał ją do ginekologa, by potwierdzić że może zajść w ciążę. Dla zabezpieczenia ich "przyszłej rodziny" parlamentarzysta miał również załatwić kobiecie pracę w PKN Orlen.

d28hvlq

Zobacz także: Lisicki: PiS "wskrzesił" SLD i PSL

Polityk kreślił przed kobietą rozmaite wizje. Przekonywał ją między innymi, że ma świetny pomysł na biznes.

- Znam ludzi od wojskowej roboty. Założę firmę, zwerbuję prywatne wojsko. Zrobię porządek w każdym mieście. Tak to robią Amerykanie - pisał w korespondencji z kochanką.

d28hvlq

Zainteresowanie Pięty kobietą zaczęło słabnąć pod koniec wakacji. Poseł coraz rzadziej odpowiadał na wiadomości od kobiety, tłumacząc się zmęczeniem i brakiem czasu. Cały czas jednak przekonywał ją, że jest dla niego istotna i prosił o cierpliwość. Ostatecznie kontakt kochanków urwał się na początku bieżącego roku. Kobieta twierdzi, że rozstanie z posłem PiS przypłaciła depresją.

- Kilka miesięcy nie wstawałam niemal z łóżka. Nie malowałam się, zaniedbywałam pracę. Czuję się przez niego wykorzystana - mówi.

Zobacz także: Skandal obyczajowy z udziałem posła PiS. Cymański komentuje

Jak ujawnia kobieta, Pięta wrócił do rodziny, tłumacząc, że musi opiekować się córką, która "potrzebuje ojca". Na pożegnanie napisał kochance, że "nie chciał jej krzywdy, żalu i smutku".

Źródło: "Fakt"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d28hvlq

Podziel się opinią

Share
d28hvlq
d28hvlq
Więcej tematów