Trwa ładowanie...

Polski wątek w amerykańskiej kreskówce. Trump upokarza... Kaczyńskiego?

W najnowszym odcinku animowanego serialu "Miasteczko South Park" pojawia się polski wątek. Widzowie mogą posłuchać, jak Donald Trump rozmawia przez telefon z osobą, która rządzi Polską. W kilkunastosekundowym fragmencie nie pojawia się żadne nazwisko, ale w zamian znajdzie się kilka sugestii, które wskazują, kto był rozmówcą prezydenta USA.

Share
Polski wątek w amerykańskiej kreskówce. Trump upokarza... Kaczyńskiego?Źródło: Agencja Gazeta / SouthPark.cc.com, fot: Sławomir Kamiński
d24i1yx

Siódmy odcinek dwudziestego pierwszego sezonu zawiera krótką scenę z Gabinetu Owalnego. Donald Trump protekcjonalnym tonem rozmawia z kimś przez telefon z nogami założonymi na biurku . W czterech zdaniach pada kilka obraźliwych określeń.

Z kontekstu rozmowy wynika, że ktoś z Polski rozmawia z prezydentem USA o interesach. Trump w niezbyt przyjemny sposób tłumaczy rozmówcy, co go czeka, gdy Polsce zabraknie pieniędzy. Na koniec zwraca się do niego "polski karle".

Cały odcinek można obejrzeć na stronie internetowej SouthPark.cc.com, a konkretny fragment, o którym mowa trafił już na YouTube.

"Miasteczko South Park" to serial słynący z wulgarnego poczucia humoru. Twórcy od lat bez większych hamulców parodiują najważniejsze wydarzenia ze świata amerykańskiego showbiznesu i polityki. Tym razem rykoszetem dostało się polskiemu politykowi, którego tożsamość, ze względu na wspomniany w serialu niski wzrost, nasuwa się sama. W komentarzach na YouTubie i Wykopie internauci nie mają wątpliwości, że rozmówcą Trumpa był prezes PiS Jarosław Kaczyński.

d24i1yx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24i1yx
d24i1yx
Więcej tematów