Trwa ładowanie...
facebook

Polscy policjanci jak... Wojownicze Żółwie Ninja

• "Panowie jesteście zaje......fajni!!!" to jeden z pozytywnych komentarzy pod zdjęciem polskich policjantów • Selfie przedstawia funkcjonariuszy, którzy wykorzystali rynsztunek, by upodobnić się do Wojowniczych Żółwi Ninja • Żartobliwa fotografia spotkała się z pozytywnym odzewem nie tylko wśród polskich internautów
Share
Polscy policjanci jak... Wojownicze Żółwie Ninja
Źródło: Facebook/Wikimedia
d2f72p0

"Super wyglądają nasi chłopcy", "Panowie jesteście zaje......fajni!!!" - to niektóre z entuzjastycznych komentarzy pod zdjęciem trzech polskich policjantów. Selfie funkcjonariuszy udostępnił fanpage Special Operation Forces, poświęcony służbom mundurowym z całego świata. Fotografia ma humorystyczny charakter - widać na niej mundurowych, którzy wykorzystali elementy rynsztunku, by upodobnić się do... żółwi.

Nie chodzi tu o pierwsze lepsze gady, ale o popularnych bohaterów kreskówek i filmów, czyli Wojownicze Żółwie Ninja. Pośród pozytywnych reakcji nie brak także troski o dalsze kariery bohaterów fotografii: "mam nadzieje ze chlopaki nie beda mieli problemow w pracy za to zdjecie bo jest swietne" (pisownia oryginalna).

Entuzjastycznie zareagowali nie tylko polscy internauci. Użytkownik z Karoliny Południowej pisze: "Great sense of humor!" (wspaniałe poczucie humoru), inny Amerykanin dzieli się lakonicznym "I approve!" (pochwalam). Życzę polskim policjantom jak najwięcej okazji do takich chwil beztroski.

d2f72p0

Podziel się opinią

Share
d2f72p0
d2f72p0
Więcej tematów