Trwa ładowanie...

Półnagie kobiety na drodze zachęcają kierowców do zdjęcia nogi z gazu

• W Rosji wymyślono nietypowy sposób na zachęcenie kierowców do ograniczenia prędkości
• W kampanii na rzecz bezpieczeństwa na drodze biorą udział półnagie kobiety, które w trzymają w rękach znaki ograniczenia prędkości
• Pomysł kampanii jest wynikiem debaty trwającej w Rosji na temat redukcji liczby wypadków śmiertelnych na drogach

Share
Półnagie kobiety na drodze zachęcają kierowców do zdjęcia nogi z gazu
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=MIHovUzMXJI
d7rpnbd

Nietypowa kampania ma ograniczyć prędkość, a tym samym liczbę wypadków śmiertelnych na rosyjskich drogach. Półnagie kobiety stojące przy drogach mają zachęcić kierowców do zdjęcia nogi z gazu. Skąpo ubrane panie chodzą po ulicy trzymając w rękach znaki ograniczenia prędkości.

Kampania na rzecz bezpieczeństwa na drodze jest odpowiedzią na publiczną debatę toczącą się w Rosji. Jej celem jest ograniczenie liczby wypadków śmiertelnych. Twórcy kampanii wskazują, że eksperyment już odnosi sukcesy - w miejscach, gdzie stoją atrakcyjne kobiety, mężczyźni faktycznie zwalniają nogę z gazu, by podziwiać ich urodę.

Kobiety stojące topless na drodze trzymają w rękach znaki ograniczenia prędkości do 40 i 60 km/h. Na razie nie ma żadnych danych dotyczących wypadków spowodowanych rozproszeniem kierowców przez półnagie panie. Słychać natomiast głosy aprobaty, szczególnie ze strony starszych przechodniów, którzy często muszą przekraczać drogę w nieoznakowanych miejscach, co zagraża ich życiu i bezpieczeństwu.

d7rpnbd

W Rosji każdego roku ginie na drogach 30 tys. osób.

d7rpnbd

Podziel się opinią

Share
d7rpnbd
d7rpnbd
Więcej tematów