Trwa ładowanie...
Policjanci z Archiwum X rozwikłali zagadkę zbrodni sprzed 23 lat. Pomogła awantura w bloku na Pradze

Policjanci z Archiwum X rozwikłali zagadkę zbrodni sprzed 23 lat. Pomogła awantura w bloku na Pradze

23 lata temu okrutna zbrodnia wstrząsnęła Warszawą. Na terenie dzielnicy znaleziono poćwiartowane zwłoki mężczyzny. Sprawców nie wykryto. Do czasu. Teraz policjantom pomógł czysty przypadek i sprawcy trafili za kratki. Grozi im dożywocie.

Share
d1t3qoq

Funkcjonariusze stołecznego Archiwum X w końcu rozwikłali tajemniczą zagadkę morderstwa. Pomogła im awantura, do jakiej doszło rok temu na jednej z klatek schodowych bloku na Pradze Południe.

Policjanci dostali zgłoszenie, że w mieszkaniu zabarykadował się 48-letni mężczyzna. Bogdan G. nie chciał wpuścić do lokalu byłej konkubiny, bo przyszła razem z nowym partnerem. Wcześniej groził Monice S., że ją zabije. Funkcjonariusze dostali się jednak do mieszkania. Wtedy doszło do kolejnej sprzeczki. Mężczyzna powiedział wtedy, że wyjawi ich wspólny sekret. Jego słowa zaciekawiły policantów.

d1t3qoq

Zagadka morderstwa sprzed 23 lat

Okazało się, że mają oni związek z zabójstwem, do jakiego doszło 23 lata temu w tym samym mieszkaniu. Bogdan G. razem z Moniką S. postanowili zabić jej ojca. Ten często wracał pijany i urządzał awantury. Bogdan G. wbił nóż w serce mężczyzny, a pod dwóch dniach razem z partnerką poćwiartowali ciało. Potem wynieśli z mieszkania i ukryli na terenach zielonych dzielnicy.

Sprawca wskazał miejsce, gdzie przed laty wraz z ówczesną konkubiną ukrył zwłoki jej ojca.

Prokurator przedstawił 48-latkowi zarzut zabójstwa, a kobiecie zarzut pomocnictwa do zabójstwa. Zostali tymczasowo aresztowani, grozi im dożywocie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Policja odkryła w dziupli mercedesa, którego nie ma jeszcze w salonach.

d1t3qoq

Podziel się opinią

Share
d1t3qoq
d1t3qoq
Więcej tematów