Trwa ładowanie...
d3fcd9m

Policjanci w ostatniej chwili uratowali samobójcę. Mężczyzna już wisiał na linie

Wrocławscy policjanci uratowali 58-letniego mężczyznę, który próbował targnąć się na swoje życie. Do zdarzenia doszło w piwnicy jednego z budynków mieszkalnych na Śródmieściu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policjanci w ostatniej chwili uratowali samobójcę. Mężczyzna już wisiał na linie
(WP.PL, Fot: Łukasz Antczak)
d3fcd9m

Około godziny 20:00 w środę wrocławscy policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który w jednym z budynków na terenie miasta planuje popełnić samobójstwo. Kobieta, która zadzwoniła na policję, relacjonowała, że opuścił on swoje mieszkanie i udał się do piwnicy.

Po natychmiastowej interwencji funkcjonariuszy odnaleziono we wspomnianym miejscu wiszącego na lince mężczyznę. Niezwłocznie przecięto pętlę zaciśniętą na jego szyi. Ponieważ mężczyzna nie dawał oznak życia, policjanci przystąpili do czynności reanimacyjnych. Po kilkunastu minutach przyjechało na miejsce pogotowie ratunkowe, które przejęło czynności ratowania życia od funkcjonariuszy policji.

Dzięki prowadzonej akcji reanimacyjnej udało się przywrócić mężczyźnie czynności życiowe. Niedoszłym samobójcą okazał się 58-letni mieszkaniec Wrocławia. Obecnie znajduje się w szpitalu pod obserwacją lekarzy i psychologa.

d3fcd9m

Podziel się opinią

Share

d3fcd9m

d3fcd9m
Więcej tematów