Trwa ładowanie...
d10lryw

Policjanci w ostatniej chwili uratowali samobójcę. Mężczyzna już wisiał na linie

Wrocławscy policjanci uratowali 58-letniego mężczyznę, który próbował targnąć się na swoje życie. Do zdarzenia doszło w piwnicy jednego z budynków mieszkalnych na Śródmieściu.
Share
Policjanci w ostatniej chwili uratowali samobójcę. Mężczyzna już wisiał na linie
Źródło: WP.PL, Fot: Łukasz Antczak
d10lryw

Około godziny 20:00 w środę wrocławscy policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który w jednym z budynków na terenie miasta planuje popełnić samobójstwo. Kobieta, która zadzwoniła na policję, relacjonowała, że opuścił on swoje mieszkanie i udał się do piwnicy.

Po natychmiastowej interwencji funkcjonariuszy odnaleziono we wspomnianym miejscu wiszącego na lince mężczyznę. Niezwłocznie przecięto pętlę zaciśniętą na jego szyi. Ponieważ mężczyzna nie dawał oznak życia, policjanci przystąpili do czynności reanimacyjnych. Po kilkunastu minutach przyjechało na miejsce pogotowie ratunkowe, które przejęło czynności ratowania życia od funkcjonariuszy policji.

Dzięki prowadzonej akcji reanimacyjnej udało się przywrócić mężczyźnie czynności życiowe. Niedoszłym samobójcą okazał się 58-letni mieszkaniec Wrocławia. Obecnie znajduje się w szpitalu pod obserwacją lekarzy i psychologa.

d10lryw

Podziel się opinią

Share
d10lryw
d10lryw
Więcej tematów