Trwa ładowanie...
d32if8u
d32if8u
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
policja

Policjanci uratowali tonącego w bagnie

Dwaj policjanci uratowali mężczyznę tonącego w bagnie w okolicach Grzybowa
(Świętokrzyskie) - poinformował kom. Krzysztof Skorek z
zespołu prasowego świętokrzyskiej policji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d32if8u

W środę około godz. 22 do Komendy Powiatowej Policji w Staszowie zadzwonił mężczyzna z informacją, że od dwóch godzin słyszy wołanie o pomoc dochodzące z bagnistego, leśnego terenu okolic Grzybowa, ale w ciemnościach nie może odnaleźć wzywającego pomocy.

Na miejsce pojechali dwaj funkcjonariusze, którzy kilometr od drogi odnaleźli wołającego mężczyznę. Był on już po pas zanurzony w bagnie, trzymał się drzewa. Bardzo ostrożnie, ryzykując, że sami się zapadną, policjanci wyciągnęli przemarzniętego i odrętwiałego człowieka z bagna.

65-letni mieszkaniec pobliskiej miejscowości trafił do szpitala na obserwację. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

d32if8u

Podziel się opinią

Share

d32if8u

d32if8u
d32if8u
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów