Trwa ładowanie...
d38xlip
d38xlip
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Policjanci osłupieli - takiego wezwania jeszcze nie było

34-letni mieszkaniec Neumuenster (Szlezwik-Holsztyn) zadzwonił w nocy z wtorku na środę na policję z prośbą o pomoc. "Świnia za mną biega!" - wołał nieco przestraszony i tłumaczył, że zwierzę nie chce się od niego odczepić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d38xlip

Policjanci szybko zareagowali na wezwanie i wzięli świnię domową na psią smycz, aby nękany mężczyzna mógł się spokojnie oddalić. Następnie, nie chcąc przewozić zwierzęcia w radiowozie, wezwali na pomoc straż pożarną.

Strażacy nie zawiedli i bezpiecznie odwieźli świnię do schroniska dla zwierząt. Właściciela świni nie udało się jeszcze ustalić.

NaSygnale.pl: Widziałeś już tak schowane papierosy? - zdjęcia

d38xlip

Podziel się opinią

Share

d38xlip

d38xlip
Więcej tematów