Trwa ładowanie...

Policja opublikowała zdjęcia bandyty. Napada na sklepy w Cieszynie

Policja w Cieszynie poszukuje bandyty. Mężczyzna uzbrojony w nóż podejrzany jest o trzy napady. Opublikowano jego wizerunek nagrany przez kamery monitoringu.

Share
Policja opublikowała zdjęcia bandyty. Napada na sklepy w Cieszynie
Źródło: Policja
d11hivu

Policja podejrzewa jednego mężczyznę o dokonanie trzech rozbojów na terenie Cieszyna w ciągu ostatnich kilku tygodni. Podejrzany dwukrotnie napadł na sklepy w drugiej połowie grudnia 2018 r. Ostatni, przypisywany mu rozbój miał miejsce po południu 10 stycznia 2019 r.

Śledczy z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji wszystkie napady przypisują jednemu sprawcy, który wchodził do sklepów, groził obsłudze nożem i wychodził z pieniędzmi. Podejrzany został nagrany przez monitoring.

Policja
Źródło: Policja

Sprawca wygląda na 40-50 lat. Ma ponad 190 cm wzrostu i średnią budowę ciała. Podejrzany ma ciemną kurtkę z kapturem. Twarz zasłaniał szalikiem lub chustą. Policja opublikowały zdjęcia podejrzanego z monitoringu z prośbą o pomoc w jego odnalezieniu.

d11hivu

Policja gwarantuje anonimowość i prosi o kontakt telefoniczny pod numerami: 33 8 516 200, 33 8 516 280 lub na numer alarmowy 112. Wszelkie informacje, które mogą pomóc w śledztwie można także wysyłać na adres poczty elektronicznej: dyzurny@cieszyn.ka.policja.gov.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Nie ma zbrodni doskonałej. Kulisy pracy polskiej policji

d11hivu

Podziel się opinią

Share
d11hivu
d11hivu
Więcej tematów