Trwa ładowanie...
d4jkd9w
Wirtualnemedia.pl

Policja ogłosiła konkurs na swoje hasło przewodnie, a internauci... wyśmiali nagrody!

•Komendant główny ogłosił konkurs na najlepsze hasło lub motto dotyczące polskiej policji
•Motto będzie widoczne na policyjnych radiowozach
•Szczegóły i zasady konkursu dostępne są na stronie www.policja.pl
•Zgłoszenia można przesyłać do 30 czerwca
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja ogłosiła konkurs na swoje hasło przewodnie, a internauci... wyśmiali nagrody!
(Fotolia/policja.pl)
d4jkd9w

Polska policja, idąc za przykładem swoich europejskich odpowiedników, także zapragnęła posiadać motto przewodnie. Na stronie głównej policji ogłoszony został konkurs, w którym zachęca do stworzenia hasła lub motta, które znajdzie się na radiowozach. Niebawem zapadnie także decyzja, czy hasło będzie używane także w innych miejscach. Policja uzależnia swoją decyzję od jakości nadesłanych haseł.

Każdy uczestnik konkursu może nadesłać tylko jedno motto. Termin nadsyłania prac upływa 30 czerwca, a ogłoszenie wyników nastąpi 15 lipca. Dla zwycięzcy przewidziano nagrody - dyplom z indywidualną dedykacją Komendanta Głównego Policji oraz roczną prenumeratę miesięcznika „Policja 997”. Dobór nagród został już szeroko skomentowany w internecie. "Hahaha boska nagroda. Zawsze marzyłam o prenumeracie „Policja 997” - pisze jedna z internautek.

Więcej na temat haseł innych służb i tego, jak robi to węgierska, brytyjska, francuska i ukraińska policja można przeczytać na łamach najnowszego miesięcznika „Policja 997”.

d4jkd9w

Podziel się opinią

Share
d4jkd9w
d4jkd9w
Więcej tematów