Trwa ładowanie...
d1q274j
Pol'and'Rock Festival 2019. Jerzy Owsiak dał sygnał do rozpoczęcia imprezy

Pol'and'Rock Festival 2019. Jerzy Owsiak dał sygnał do rozpoczęcia imprezy

- Połóżcie swoją dłoń na sercu, wszyscy, i powtarzajcie za mną: to jest mój kawałek ziemi, o który będę dbał i który będę szanował - takimi słowami Jerzy Owsiak rozpoczął Pol'and'Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą. Na miejscu jest nasz reporter Klaudiusz Michalec.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1q274j

- Pamiętajcie przez trzy dni najprostsze zasady, abyśmy byli razem ze sobą, abyśmy w tej skłóconej Polsce... no już stworzyliśmy ten piękny, wspaniały dom - powiedział ze sceny Pol'and'Rock Festival Jerzy Owsiak.

Na miejscu jest również nasz reporter Sebastian Łupak.

d1q274j

W trakcie oficjalnego rozpoczęcia festiwalu w niebo wzbiły się zabytkowe samoloty. Szef WOŚP przekonywał, że to prezent dla jego uczestników. - Możecie nam nie dawać pociągów, możecie nam zakazywać, ale nie zabierzecie nam festiwalu - krzyczał ze sceny Owsiak.

- PKP, pamietaj kto pomaga - kontynuował. I wyliczył m.in. marszałków, którzy zadeklarowali pomoc w organizacji pociągów dla uczestników Pol'and'Rock Festival.

Zobacz także: Reporter WP w pociągu na Pol’and’Rock. "Koncerty to dodatek”

- Połóżcie swoją dłoń na sercu, wszyscy, i powtarzajcie za mną: to jest mój kawałek ziemi, o który będę dbał i który będę szanował - poprosił ze sceny Jerzy Owsiak.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1q274j

Podziel się opinią

Share

d1q274j

d1q274j
Więcej tematów