Trwa ładowanie...
d4dt8iy

Pogoda na Wszystkich Świętych w Krakowie. Sprawdź prognozę na 1 listopada

Pogoda na Wszystkich Świętych w Krakowie. Sprawdź prognozę na 1 listopada. Czy w ten dzień będzie słonecznie? Czy spodziewać się mrozu? Jak ubrać się na cmentarz?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pogoda na Wszystkich Świętych w Krakowie. Sprawdź prognozę na 1 listopada.
Pogoda na Wszystkich Świętych w Krakowie. Sprawdź prognozę na 1 listopada. (zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl, Fot: Marcin)
d4dt8iy

Pogoda na 1 listopada w Krakowie. Szansa na piękny jesienny dzień

Rano 1 listopada spodziewajmy się w Krakowie przymrozków. Temperatury spadną w nocy poniżej zera i po świcie będą powoli rosły. Dzień zacznie się także z mgłami i niskimi chmurami. Potem jednak zobaczymy słońce, więc podczas spaceru na cmentarz mamy szansę na piękną jesienną pogodę.

1 listopada w Krakowie temperatura dojdzie do 8 stopni Celsjusza. Nie będzie padać, a ciśnienie wyniesie 1017 hPa. Wiatr zawieje z prędkością 9 km/h, wilgotność będzie wynosić 72 proc.

d4dt8iy

Pogoda na Wszystkich Świętych w Krakowie. Uwaga na przymrozki, ale idzie ocieplenie

W Święto Wszystkich Świętych w Krakowie może być o poranku nawet -2 stopni Celsjusza. Poza mrozem, spodziewajmy się przyjemnej słonecznej pogody.

2 listopada, w Zaduszki, zachmurzenie będzie większe, mogą też pojawić się niewielkie opady deszczu (9 mm w ciągu doby). Temperatura wzrośnie do 11 stopni, ciśnienie spadnie do 1006 hPa. Cieplejsza pogoda może utrzymać się aż do środy, kiedy to prognozuje się nawet 19 stopni na termometrze.

Do zmiany pogody dojdzie w połowie tygodnia. Odpowiada za to niż Jarosław, który wkroczy do naszego kraju od północy, niosąc ze sobą deszcze i wiatr. Stopniowo mokra jesienna aura ogarnie całe terytorium Polski. W Krakowie spodziewajmy się znów porannych przymrozków, w ciągu dnia temperatury około 10 stopni Celsjusza.

d4dt8iy

Podziel się opinią

Share
d4dt8iy
d4dt8iy
Więcej tematów