Trwa ładowanie...

Pogoda na dziś – piątek 28 czerwca. Ochłodzenie w całej Polsce. W Gdańsku maksymalnie 20 st. C

Pogoda na dziś (piątek 28 czerwca). Po serii upałów mieszkańcy całej Polski mogą odetchnąć. W piątek temperatura nie przekroczy 25 st. C. Chłodno będzie w Gdańsku oraz Lublinie. W wielu miejscach we znaki da się silny wiatr.

Share
Pogoda na dziś – piątek 28 czerwca. Ochłodzenie w całej Polsce. W Gdańsku maksymalnie 20 st. C
Źródło: Fotolia
d2xq5tt

Pogoda Warszawa – piątek 28 czerwca

Początek weekendu w Warszawie nie będzie należał do najcieplejszych. Po fali upałów temperatura w stolicy spadnie do zaledwie 22 st. C. Zimno będzie szczególnie rano. O godzinie 6 termometry pokażą 14 st. C, a odczuwalne będzie 13 st. C. Cieplej zrobi się po południu. O godzinie 14 słupki rtęci wzrosną do 22 st. C. Niskiej temperaturze będzie towarzyszył silny wiatr. Synoptycy prognozują, że jego prędkość osiągnie dziś nawet 30 km/h. Piątek będzie słoneczny. Jedynie w godzinach 14-16 może pojawić się umiarkowane zachmurzenie.

Pogoda Kraków – piątek 28 czerwca

Chłodno będzie dziś również w Krakowie. Pogodę pogorszy również spore zachmurzenie. Słońce wyjrzy zza chmur dopiero późnym popołudniem. Najniższe temperatury będą dokuczały rano. O godzinie 6 termometry pokażą jedynie 15 st. C. Po południu ociepli się do maksymalnie 22 st. C. W Krakowie nie powinien dawać się we znaki wiatr. Jego prędkość wyniesie dziś jedynie 10-17 km/h.

d2xq5tt

Pogoda Wrocław – piątek 28 czerwca

Pochmurnie i chłodno będzie dziś również we Wrocławiu. Temperatura szczególnie rano nie zachęci do wychodzenia z domu. O godzinie 6 termometry pokażą 14 st. C. Zdecydowanie cieplej będzie po południu. O godzinie 14 słupki rtęci zatrzymają się na 22 st. C. Synoptycy prognozują, że do godziny 16 we Wrocławiu będzie umiarkowane zachmurzenie. Przebłysków słońca można spodziewać się dopiero około godziny 17. Spacerowiczom nie powinien dawać się dziś we znaki wiatr. Jego prędkość utrzyma się w przedziale 10-13 km/h.

Pogoda Gdańsk – piątek 28 czerwca

Mieszkańcy Gdańska powinni spodziewać się dziś bardzo słonecznej pogody. Niestety w plażowaniu może przeszkodzić niska temperatura i silny wiatr. O godzinie 6 rano termometry pokażą 16 st. C. Po południu temperatura wzrośnie o 3 st. C. 18 st. C wyniesie dziś temperatura odczuwalna. Podczas popołudniowych spacerów przyda się kurtka. W godzinach 14-19 prędkość wiatru może sięgać 30 km/h. W pozostałej części dnia będzie to 19-23 km/h.

Pogoda Lublin – piątek 28 czerwca

Początek weekendu w Lublinie nie będzie należał do najpogodniejszych. O godzinie 6 rano termometry pokażą tylko 13 st. C, a temperatura odczuwalna osiągnie maksymalnie 11 st. C. Po południu nie będzie wiele cieplej. O godzinie 15 słupki rtęci zatrzymają się na 20 kresce. W tym czasie temperatura odczuwalna osiągnie 20 st. C. Będzie to najcieplejszy moment dnia. Synoptycy prognozują na dziś sporo chwil ze słońcem. Po porannym niewielkim zachmurzeniu słońce wyjrzy zza chmur około godziny 8 rano. Umiarkowane zachmurzenie pojawi się również po południu. Pochmurnie będzie w godzinach 14-16. Mieszkańcom Lublina do godziny 16 może dokuczać wiatr. Jego prędkość będzie wtedy przekraczać 20 km/h.

d2xq5tt

Podziel się opinią

Share
d2xq5tt
d2xq5tt
Więcej tematów