Trwa ładowanie...

Podwodny świat w obiektywie

Do końca września, na ogrodzeniu warszawskich Łazienek Królewskich (przy ul. Agrykola), można podziwiać niezwykłą wystawę podwodnych zdjęć autorstwa Dariusza Sepioło. Wystawa zorganizowana wspólnie przez Magazyn Wielki Błękit oraz Yours Gallery, w fascynujący sposób pokazuje bogactwo i piękno podwodnego świata. Na ekspozycję składa się 38 zdjęć zrobionych w latach 2003-2006.

Podwodny świat w obiektywieŹródło: Darek Sepioło/ Wielki Błękit
d1wcswe
d1wcswe

Zobacz galerię:
Tajemnice głębin

Wystawa wzbudziła ogromne zainteresowanie. Zdjęcia bardzo się podobają, czasami nawet za bardzo. Po raz pierwszy bowiem, w historii wystaw organizowanych w Łazienkach, kilka zdjęć w tajemniczy sposób zniknęło z ogrodzenia. Właściwie trudno się dziwić, gdyż fotografie są naprawdę piękne.

Morza i oceany stanowią 70% powierzchni ziemi. Większość naszej planety wydaje się miejscem z pozoru niedostępnym dla człowieka. Jednak o tym, że tak nie jest każdego roku przekonuje się coraz więcej ludzi. Pod powierzchnią wód znajduje się bowiem świat tak ciekawy i inspirujący, że przyciąga coraz więcej pasjonatów.

d1wcswe

Każdego dnia odkrywane są nowe gatunki morskich zwierząt i roślin. Niespotykane na powierzchni ziemi kształty i kolory, pod wodą są codziennością. Nigdzie na ziemi nie mamy możliwości tak bliskiego kontaktu z dziką przyrodą.

Darek Sepioło kilka ostatnich lat poświęcił wyprawom nurkowym. Pod wodą spędził ponad 1000 godzin. Nurkował na najpiękniejszych rafach koralowych na ziemi. Różnorodność, niepowtarzalność i kolory podwodnego świata prezentują prace autora zrobione w: Australii, Papui Nowej Gwinei, Indonezji, Malezji, na Karaibach, w Meksyku, Egipcie, Sudanie, Tajlandii.

d1wcswe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wcswe
Więcej tematów

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj