Trwa ładowanie...

Podbiegli do jadącej rowerzystki i ją przewrócili. Kobieta walczy o życie

Do tragicznego i zupełnie niezrozumiałego zdarzenia doszło w Zielonej Górze w Boże Ciało. Dwóch mężczyzn wtargnęło na czerwonym świetle na jezdnię i przewróciło - prawidłowo poruszającą się - rowerzystkę. Kobieta uderzyła głową o krawężnik. Walczy o życie.

Share
Podbiegli do jadącej rowerzystki i ją przewrócili. Kobieta walczy o życie
Źródło: google maps
d1vaj08

Rowerzystka jechała w kierunku skrzyżowania, kiedy na jezdnię - na czerwonym świetle - wybiegło dwóch mężczyzn, którzy bez żadnego powodu przewrócili kobietę. Ta upadając, uderzyła głową o krawężnik i straciła przytomność. Sprawcy natychmiast uciekli z miejsca zdarzenia. Świadkowie wezwali karetkę na miejsce zdarzenia.

Okazuje się, że rowerzystka jest w bardzo ciężkim stanie - walczy o życie. - Śledztwo jest prowadzone pod kątem narażenia kobiety na śmierć lub ciężki uszczerbek na zdrowiu - mówi nadkom. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka lokalnej policji. - To wręcz bestialskie zachowanie - przytacza wypowiedź policjantów portal Poscigi.pl.

d1vaj08

Policja prosi o pomoc w zatrzymaniu sprawców. Osoby znające ich tożsamość i świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z komendą przy ul. Partyzantów 40 p. 217 lub telefoniczny na nr. 68 476 21 73, 68 476 21 50 i nr. alarmowe 997 i 112.

d1vaj08

Podziel się opinią

Share
d1vaj08
d1vaj08
Więcej tematów