Trwa ładowanie...

Poczekają na wyniki egzaminów - szczury zjadły arkusze

Studenci najstarszego i największego nepalskiego uniwersytetu - Tribhuvan University - będą musieli uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na wyniki egzaminów końcowych. Część z nich została bowiem skonsumowana, lub zniszczona przez szczury - informuje australijski portal abc.net.au.

Share
Poczekają na wyniki egzaminów - szczury zjadły arkusze
Źródło: Jupiterimages
d2b7brl

Setki nieocenionych arkuszy zostały przekazane na posterunek policji, by zostały odpowiednio zabezpieczone. Niestety policjanci umieścili je w magazynie, w którym zagnieździły się szczury.

- Egzaminy miały miejsce ponad dwa miesiące temu. Trzymaliśmy dokumenty w bezpiecznym pomieszczenie - powiedział szef lokalnej policji.

d2b7brl

Niestety, niedawno okazało się, iż część arkuszy została zjedzona przez szczury. Policjanci poinformowali władze uniwersytetu, jednak te nie przejęły się zbytnio tym faktem i dopiero po jakimś czasie przysłały kogoś po arkusze.

Jedna z nepalskich gazet twierdzi, że błędem było umieszczenie arkuszy w starym budynku z przeciekającymi rurami. Jednocześnie oskarża władze uniwersytetu o rażące zaniedbania

Władze uniwersytetu nie komentują całej sytuacji.

d2b7brl

Podziel się opinią

Share
d2b7brl
d2b7brl
Więcej tematów