WP

PiS publikuje billboard na wybory do PE. Opozycja atakuje

Opozycja atakuje PiS za "ucieczkę do Brukseli". Z Nowogrodzkiej ruszyła akcja billboardowa. Mamy spot. Jednocześnie sześć tygodni przed wyborami do Parlamentu Europejskiego PiS prezentuje pierwszy oficjalny billboard wyborczy. Hasło przewodnie brzmi: "Prawo do europejskiego poziomu życia".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koalicja Europejska atakuje PiS
Koalicja Europejska atakuje PiS (KE)
WP

300POLITYKA jako pierwsza publikuje billboard, który dziś w okolicach południa oficjalnie zaprezentuje szef sztabu wyborczego PiS Tomasz Poręba.

300polityka
Podziel się

Jeden ze sztabowców PiS tłumaczy, że Polacy oczekują od rządu europejskiego poziomu życia. - Jesteśmy w tym wiarygodni, bo za rządów PiS zwiększył się poziom życia w Polsce - przekonuje.

WP

W weekend PiS zaprezentował także spot wyborczy do Europarlamentu. - W krajach, w których wprowadzono euro nastąpił wyraźny wzrost cen. Skorzystały na tym tylko kraje silne. PO mówiąc o wprowadzeniu euro, nie liczy się z tym, jakie to będzie miało konsekwencje dla kieszeni Polaków - mówił Europoseł PiS Ryszard Czarnecki podczas konferencji prasowej.

KE publikuje spot i rusza z akcją billboardową

Jednocześnie opozycja atakuje rząd za "ucieczkę do Brukseli" i odpowiada PiS filmem, prezentującym ministrów partii rządzącej, którzy startują do PE. "Czołowi politycy PiS uciekają przed odpowiedzialnością za sytuację w Polsce! Nie pozwól im na to!" - alarmuje KE.

PO-KO przygotowała także billboardy, na których umieszczono zdjęcia kandydatów PiS w wyborach do PE z podpisami: "Uwaga ucieka do Brukseli”.

WP

Zobacz także: Tylko w WP. Nowy spot PiS-u. "Polacy w sondzie ulicznej krytycznie o euro"

WP

Zobacz także: Skandal w Przemyślu. Ksiądz zachęcał dzieci do korupcji

Zobacz aktualne wiadomości na WIADOMOSCI.WP.PL.

Wiesz coś więcej na temat tego zdarzenia? Prześlij nam informację, zdjęcie lub wideo przez dziejesie.wp.pl

WP
Polub WP Wiadomości
WP
WP