ycipk-389tlb

PiS publikuje billboard na wybory do PE. Opozycja atakuje

Opozycja atakuje PiS za "ucieczkę do Brukseli". Z Nowogrodzkiej ruszyła akcja billboardowa. Mamy spot. Jednocześnie sześć tygodni przed wyborami do Parlamentu Europejskiego PiS prezentuje pierwszy oficjalny billboard wyborczy. Hasło przewodnie brzmi: "Prawo do europejskiego poziomu życia".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koalicja Europejska atakuje PiS
Koalicja Europejska atakuje PiS (KE)
ycipk-389tlb

300POLITYKA jako pierwsza publikuje billboard, który dziś w okolicach południa oficjalnie zaprezentuje szef sztabu wyborczego PiS Tomasz Poręba.

300polityka
Podziel się

Jeden ze sztabowców PiS tłumaczy, że Polacy oczekują od rządu europejskiego poziomu życia. - Jesteśmy w tym wiarygodni, bo za rządów PiS zwiększył się poziom życia w Polsce - przekonuje.

ycipk-389tlb

W weekend PiS zaprezentował także spot wyborczy do Europarlamentu. - W krajach, w których wprowadzono euro nastąpił wyraźny wzrost cen. Skorzystały na tym tylko kraje silne. PO mówiąc o wprowadzeniu euro, nie liczy się z tym, jakie to będzie miało konsekwencje dla kieszeni Polaków - mówił Europoseł PiS Ryszard Czarnecki podczas konferencji prasowej.

KE publikuje spot i rusza z akcją billboardową

Jednocześnie opozycja atakuje rząd za "ucieczkę do Brukseli" i odpowiada PiS filmem, prezentującym ministrów partii rządzącej, którzy startują do PE. "Czołowi politycy PiS uciekają przed odpowiedzialnością za sytuację w Polsce! Nie pozwól im na to!" - alarmuje KE.

PO-KO przygotowała także billboardy, na których umieszczono zdjęcia kandydatów PiS w wyborach do PE z podpisami: "Uwaga ucieka do Brukseli”.

ycipk-389tlb

Zobacz także: Tylko w WP. Nowy spot PiS-u. "Polacy w sondzie ulicznej krytycznie o euro"

ycipk-389tlb

Zobacz także: Skandal w Przemyślu. Ksiądz zachęcał dzieci do korupcji

Zobacz aktualne wiadomości na WIADOMOSCI.WP.PL.

Wiesz coś więcej na temat tego zdarzenia? Prześlij nam informację, zdjęcie lub wideo przez dziejesie.wp.pl

ycipk-389tlb
Polub WP Wiadomości
ycipk-389tlb
ycipk-389tlb