Trwa ładowanie...
d1jrdqx
d1jrdqx

Piotr Apel: zgłasza się do nas paru posłów

- Nie chcemy ludzi, którzy łamią prawo - deklarował Piotr Apel w programie „Polityka przy kawie” TVP1. Pytany o to, czy po wykluczeniu z klubu Kukiz’15 posłów Małgorzaty Zwiercan i Kornela Morawieckiego szykują się dalsze transfery, odpowiedział: „zgłasza się do nas paru posłów”.
Share
d1jrdqx

Do incydentu doszło 14 kwietnia podczas wyboru nowego sędziego Trybunału Konstytucyjnego. Małgorzata Zwiercan oddała głos za siebie i za Kornela Morawieckiego. Po sejmowym głosowaniu „na dwie ręce” Morawiecki zrzekł się członkostwa w klubie Kukiz'15, a Zwiercan została z niego wykluczona.

Do sprawy nawiązał Piotr Apel (Kukiz’15), który był gościem programu „Polityka przy kawie”. Pytany o dalsze transfery w klubie Kukiz’15 odpowiedział: – Zgłasza się do nas paru posłów, więc być może to jeszcze jest kwestia (otwarta) – mówił. – Nie spodziewam się, żeby to były jakieś gwałtowne ruchy. Wolność polega też na tym, żeby pozwolić komuś odejść. Szanujmy się i traktujmy poważnie. I dajmy posłom decydować, co chcą dalej robić w życiu – przekonywał poseł.

d1jrdqx

Podziel się opinią

Share
d1jrdqx
d1jrdqx
Więcej tematów