Trwa ładowanie...

Pink zagra w Polsce! Wielki koncert na Stadionie Narodowym

Już 20 lipca Pink zagra na Stadionie Narodowym. Przyjazd jednej z ikon współczesnej muzyki Pop to niebywała gratka dla tysięcy jej fanów, którzy od dawna czekają na jej koncert w naszym kraju.

Share
Pink zagra w Polsce! Wielki koncert na Stadionie Narodowym
Źródło: Facebook.com
d4176c3

Pink na Stadionie narodowym

Pink po raz ostatni zagrała w Polsce w 2004 roku. 14 lat temu była jedną z mniej znaczących wokalistek podczas Open’er Festival w Gdyni. Wspomnienie występu w Polsce nie może być dobre, ponieważ publiczność nie była zbyt przychylna jej muzyce. Czas pokazał, że ówcześni odbiorcy bardzo się mylili. Dziś na jej koncert czekają rzesze fanów, a bilety sprzedają się w zaledwie kilka minut. Nie inaczej będzie również na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Ceny biletów na koncert Pink

Ceny biletów na koncert Pink rozpoczną się od 220 zł, a do sprzedaży trafią już 22 października o godzinie 10:00. Zakupu wejściówki na koncert będzie można dokonać za pośrednictwem strony internetowej LiveNation.pl. Wcześniej, bo już jutro (17 października) rusza przedsprzedaż fanowska, która potrwa do czwartku. 18 października o godzinie 9:00 ruszy również przedsprzedaż CITI, której koniec nastąpi w poniedziałek o tej samej godzinie.

d4176c3

Pink zaszaleje na Stadionie Narodowym

Pink wykonuje muzykę z określaną jako pop-rock. Na swoim koncie ma już 7 albumów studyjnych, które sprzedały się w nakładzie 75 mln sztuk. Do największych przebojów należą „Get The Party Started”, „Family Portrait”, „Just Like a Pill” z płyty „M!ssundaztood”, czy też "Who Knew", "Stupid Girl" i "Funhouse". Podczas światowej trasy koncertowej „Beautiful Trauma World Tour 2019” artystka będzie promować swoją najnowszą płytę „Beautiful Trauma” wydaną w 2017 roku. Podczas jej koncertów z pewnością można oczekiwać dobrej muzyki, a także niezapomnianych układów choreograficznych, z których słyną wszystkie występy Pink.

d4176c3

Podziel się opinią

Share
d4176c3
d4176c3
Więcej tematów