Trwa ładowanie...
d5wkfa3

Pink zagra w Polsce! Wielki koncert na Stadionie Narodowym

Już 20 lipca Pink zagra na Stadionie Narodowym. Przyjazd jednej z ikon współczesnej muzyki Pop to niebywała gratka dla tysięcy jej fanów, którzy od dawna czekają na jej koncert w naszym kraju.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pink zagra na Stadionie Narodowym. Znamy ceny biletów.
Pink zagra na Stadionie Narodowym. Znamy ceny biletów. (Facebook.com)
d5wkfa3

Pink na Stadionie narodowym

Pink po raz ostatni zagrała w Polsce w 2004 roku. 14 lat temu była jedną z mniej znaczących wokalistek podczas Open’er Festival w Gdyni. Wspomnienie występu w Polsce nie może być dobre, ponieważ publiczność nie była zbyt przychylna jej muzyce. Czas pokazał, że ówcześni odbiorcy bardzo się mylili. Dziś na jej koncert czekają rzesze fanów, a bilety sprzedają się w zaledwie kilka minut. Nie inaczej będzie również na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Ceny biletów na koncert Pink

Ceny biletów na koncert Pink rozpoczną się od 220 zł, a do sprzedaży trafią już 22 października o godzinie 10:00. Zakupu wejściówki na koncert będzie można dokonać za pośrednictwem strony internetowej LiveNation.pl. Wcześniej, bo już jutro (17 października) rusza przedsprzedaż fanowska, która potrwa do czwartku. 18 października o godzinie 9:00 ruszy również przedsprzedaż CITI, której koniec nastąpi w poniedziałek o tej samej godzinie.

d5wkfa3

Pink zaszaleje na Stadionie Narodowym

Pink wykonuje muzykę z określaną jako pop-rock. Na swoim koncie ma już 7 albumów studyjnych, które sprzedały się w nakładzie 75 mln sztuk. Do największych przebojów należą „Get The Party Started”, „Family Portrait”, „Just Like a Pill” z płyty „M!ssundaztood”, czy też "Who Knew", "Stupid Girl" i "Funhouse". Podczas światowej trasy koncertowej „Beautiful Trauma World Tour 2019” artystka będzie promować swoją najnowszą płytę „Beautiful Trauma” wydaną w 2017 roku. Podczas jej koncertów z pewnością można oczekiwać dobrej muzyki, a także niezapomnianych układów choreograficznych, z których słyną wszystkie występy Pink.

d5wkfa3

Podziel się opinią

Share
d5wkfa3
d5wkfa3
Więcej tematów