ycipk-yjptwz
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pilot holenderskich linii Transavia nie mógł wrócić do kokpitu, bo jego kolega zasnął

Jeden z pilotów pracujących dla holenderskich tanich linii Transavia, który w czasie lotu wyszedł do toalety, nie mógł dostać się z powrotem do kokpitu, ponieważ w tym czasie
drugi pilot zasnął - informują holenderskie władze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pilot holenderskich linii Transavia nie mógł wrócić do kokpitu, bo jego kolega zasnął
(Thinkstockphotos)
ycipk-yjptwz

Do zdarzenia doszło we wrześniu na pokładzie boeinga 737 lecącego na Kretę. Sprawę ujawnił holenderski urząd nadzorujący bezpieczeństwo transportu OVV w swoim kwartalnym raporcie opublikowanym na stronie internetowej.

"Po dwóch i pół godzinie w powietrzu kapitan samolotu zarejestrowanego w Holandii wyszedł z kabiny pilotów do toalety. Nieco później, gdy chciał wrócić do kokpitu, pierwszy oficer nie odpowiadał na jego wezwania przez interkom" - napisano w raporcie.

Kiedy wreszcie z pomocą personelu pokładowego udało mu się wejść do kabiny pilotów, zastał pierwszego oficera w trakcie drzemki - wyjaśnia OVV. Dodaje, że Transavia, należąca do grupy Air France-KLM, rozpoczęła dochodzenie w sprawie tego incydentu.

ycipk-yjptwz
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-yjptwz

ycipk-yjptwz
ycipk-yjptwz