Trwa ładowanie...

Piłkarz został nagrany w samolocie. To, co zrobił rozwścieczyło setki internautów

Choć w Rosji nie brakuje ludzi żyjących poniżej granicy ubóstwa, nie każdy potrafi szanować pieniądze. Film z udziałem młodego piłkarza wyświetliło już kilkadziesiąt tysięcy osób. - Należałoby tego chłopaka wytargać za uszy - powiedział jeden z głównych organizatorów Mistrzostw Świata w Rosji.

Share
Piłkarz został nagrany w samolocie. To, co zrobił rozwścieczyło setki internautów
Źródło: Twitter
d36mofh

Stanislav Manayev ma 19-lat i należy do rosyjskiego klubu sportowego FC Tosno. Chłopak został nagrany podczas podróży samolotem z kolegą z drużyny. Na filmie widać Stanislava, który pociąga nosem i prosi znajomego o coś, w co mógłby wytrzeć nos. Ten rozkłada przez nim wachlarz banknotów, każdy o wartości 500 rubli (ok. 250 zł). Stanislav długo się nie zastanawia, bierze jeden z nich i wyciera nos.

- Mógłbym dać te pieniądze potrzebującym, ale tego nie zrobię, bo mam katar - komentuje.

Żartowniś umieścił nagranie na Instagramie. Internauci zareagowali wielkim oburzeniem, więc chłopak szybko je usunął, ale było już za późno. Film zaczął żyć własnym życiem i krążyć po mediach społecznościowych. Trafił nawet do samego ministra sportu.

d36mofh

– Nie ma wątpliwości, że to wideo pokazuje niski poziom kultury tego zawodnika, ale jestem przekonany, że wyciągnie z tego lekcję – powiedział Pavel Kolobkov.

Na temat oburzającego zachowania młodego sportowca wypowiedział się też szef Komitetu Organizacyjnego do Mistrzostw Świata w Rosji.

– Należałoby tego chłopaka wytargać za uszy. Takie zachowanie nie ma nic wspólnego z kanonami rosyjskiej drużyny narodowej - stwierdził Alexei Sorokin.

d36mofh

Podziel się opinią

Share
d36mofh
d36mofh
Więcej tematów